(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Galambosné Vukovits Mariann Dátum: 2011-08-12 17:14:04
Szia Marcsi,mi már most indulnánk vissza,ha tehetnénk,gyönyörű Kefalonia,ez mellett üdítő és pihentető is volt.Nem csalódtunk benne,jelenleg nincs olyan nap,hogy ne nézném meg a fotókat,amiket készítettünk,illetve ne néznék be ide.
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-11 19:46:05
Mindenkit ,régi és új vendégemet szeretettel várok Kefalonián smile Marcsi
Tóth Csaba Dátum: 2011-08-11 10:11:59
Saci Illésné írta ekkor: 2011-08-10 18:44:27
Szia Csaba! Örömmel olvasom soraid.....és igen szerintem is Marcsi a legjobb idegenvezető.......na és a "doktoré" is igazán jó fej. smile
Szia Saci! Sokat segítettél a leírásaiddal, mégegyszer köszönjük.És szerintem te is így vagy ezzel,IDE VISSZA KELL TÉRNI!
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-10 19:18:57
Tóth Csaba írta ekkor: 2011-08-10 15:35:32
Üdvözlet mindekinek!Marcsi, jelentem épségben hazaértünk, a csomagot leszállítom!Szerintem még egy ilyen belevaló és mindeben segítőkész, felkészült idegenvezetőhöz, még nem sodort minket az élet.Mindent köszönünk, és valóban látni kell személyesen ezt a szigetett, minden része gyöngyörű és egyedi!A "Doktorét" üdvözlöm, jövőre ismét jövünk!
Szia Csaba! nagyon köszönöm hogy hazavittétek a csomagot..és természetesen a kedves szavakat smile Minden jót nektek is és jövőre akkor találkozzunk,kívánom hogy úgy legyen:) puszi nektek:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-10 19:16:21
Tóth Csaba írta ekkor: 2011-08-10 15:35:32
Üdvözlet mindekinek!Marcsi, jelentem épségben hazaértünk, a csomagot leszállítom!Szerintem még egy ilyen belevaló és mindeben segítőkész, felkészült idegenvezetőhöz, még nem sodort minket az élet.Mindent köszönünk, és valóban látni kell személyesen ezt a szigetett, minden része gyöngyörű és egyedi!A "Doktorét" üdvözlöm, jövőre ismét jövünk!
Szia Csaba! smile