Üdvözlet mindekinek!Marcsi, jelentem épségben hazaértünk, a csomagot leszállítom!Szerintem még egy ilyen belevaló és mindeben segítőkész, felkészült idegenvezetőhöz, még nem sodort minket az élet.Mindent köszönünk, és valóban látni kell személyesen ezt a szigetett, minden része gyöngyörű és egyedi!A "Doktorét" üdvözlöm, jövőre ismét jövünk!
Szia Csaba!
nagyon köszönöm hogy hazavittétek a csomagot..és természetesen a kedves szavakat

Minden jót nektek is és jövőre akkor találkozzunk,kívánom hogy úgy legyen:)
puszi nektek:Marcsi