Kedves Marcsi ! Ignáthné Kati vagyok Hajdúszoboszlóról már több grandtoursos /Neos Marmaras, Sarti/ úton találkoztunk személyesen, de nyílván Te csak akkor fogod tudni ki vagyok ha találkozunk. Ha időd engedi légyszi írd már meg nekem, hogy a Hermesben van-e a két személyes szobák között tengerre néző, mert az alaprajzot ahogy nézegetem úgy tűnik, hogy igen, de az irodában nem tudják megmondani. A 10-es apartman pedig 3 személyes és azt mondták, hogy azt csak akkor kaphatom meg 2 főre, ha az összes 2 személyes már foglalt. Sok jó vendéget, szép nyarat kívánok Neked! Üdv. és köszönettel: Kati
Kedves Kati!
A Hermesben a 17 és 27 -es szoba 2 ágyas tengerre néző ,csak pótágyazható is egyben.Sok sikert a foglalásban!

üdv:Marcsi