(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

tóth zoltán Dátum: 2011-08-09 20:33:33
Szia Marcsi!Hát nem emlékszel a három amigo Petijére?Büszke vagyok,én legalább mély nyomokat hagytam benned! smile smile Meg gondolom a számítógépmágus Tibire is emlékszel!Majd ismét feltuningolja a géped azt mondja!Csapat már kellően besózva...
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-09 11:37:03
Szia Peti smile Ha meglátlak majd , nagyobb az esélye hogy emlékezzek rád smile Sok Petit ismertem meg tavaly is:) üdv:Marcsi
tóth zoltán Dátum: 2011-08-08 19:59:29
Szia Marcsi, Peti vagyok. Tavaly voltunk 3-an veletek Kef-án és idén is megyünk nemsokára, ugye emlékszel? ;-) Üdv
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-08 06:34:10
Szia Zsuzsi smile Ne szomorkodj az otthoni időjárás miatt,majd csak javul a helyzet smile Örülök hogy jól éreztétek magatokat és vissza vágytok Kefaloniára,,,remélem hamarosan találkozunk:) Minden földi jót puszi nektek Marcsi smile
Dajka Zsuzsanna Dátum: 2011-08-07 19:33:01
Kedves Marcsi! Szerencsésen és nagyon gyorsan hazaértünk. Itthon sajnos eső várt minket, úgyhogy legjobb lenne visszafordulni...:))) Köszönjük a munkádat, nagyon jól éreztük magunkat!!!! Továbbii szép nyarat és minden jót kívánunk, remélem találkozunk még Kefalónián!! smile Üdv: Zsuzsa