Meg gondolom a számítógépmágus Tibire is emlékszel!Majd ismét feltuningolja a géped azt mondja!Csapat már kellően besózva...
Ha meglátlak majd , nagyobb az esélye hogy emlékezzek rád
Sok Petit ismertem meg tavaly is:)
üdv:Marcsi
Ne szomorkodj az otthoni időjárás miatt,majd csak javul a helyzet
Örülök hogy jól éreztétek magatokat és vissza vágytok Kefaloniára,,,remélem hamarosan találkozunk:)
Minden földi jót puszi nektek
Marcsi
Üdv: Zsuzsa