(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-08-06 13:41:39
36 fok van mindenkit szeretettel várunk Kefalonián smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-04 17:00:05
Márton László írta ekkor: 2011-08-04 11:24:27
Szia Marcsi! Kicsit későn írunk, de sikeresen hazaértünk, minden rendben volt az úton. Nagyon szuper volt Kefalónia! Köszönjük a segítséget is, amit nyújtottál minden téren! Ilyen belevaló idegenvezetővel még nem találkoztunk!:) Elküldjük majd a fényképet, amit kértél, csak nem emlékszem a mai-címedre, légyszi add már meg! Minden jót! Üdv: Laci és Betty
Sziasztok! Nagyon várom a fényképeket a: [email protected] smile További minden jót nektek..mill .puszi:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-04 16:55:01
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-04 16:54:40
tóth zoltán írta ekkor: 2011-08-03 21:59:29
Reszkess Marcsi!Mi is a végső visszaszámlálásnál tartunk!Visszafoglalja a szigetét a három amigó! smile
Szia Zoli smile Szeretettel várom vissza az Amígókat smile Visszaszámlálás indul!
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-04 16:51:45
Kata írta ekkor: 2011-08-03 20:48:24
Halihó! Már csak 1 nap és irány Kefalónia. Hú, de szupi lesz. Üdv.
Jó utat Kata! smile Várlak!