Szia Marcsi!
Kicsit későn írunk, de sikeresen hazaértünk, minden rendben volt az úton. Nagyon szuper volt Kefalónia! Köszönjük a segítséget is, amit nyújtottál minden téren! Ilyen belevaló idegenvezetővel még nem találkoztunk!:) Elküldjük majd a fényképet, amit kértél, csak nem emlékszem a mai-címedre, légyszi add már meg! Minden jót! Üdv: Laci és Betty
Sziasztok!
Nagyon várom a fényképeket a:
[email protected] 
További minden jót nektek..mill .puszi:Marcsi