(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Márton László Dátum: 2011-08-04 11:24:27
Szia Marcsi! Kicsit későn írunk, de sikeresen hazaértünk, minden rendben volt az úton. Nagyon szuper volt Kefalónia! Köszönjük a segítséget is, amit nyújtottál minden téren! Ilyen belevaló idegenvezetővel még nem találkoztunk!:) Elküldjük majd a fényképet, amit kértél, csak nem emlékszem a mai-címedre, légyszi add már meg! Minden jót! Üdv: Laci és Betty
Kata Dátum: 2011-08-04 07:21:54
tóth zoltán írta ekkor: 2011-08-03 21:57:37
Jó utat Kata! smile Majd írsz élménybeszámolót?
Köszönjük. Természetesen írok.
tóth zoltán Dátum: 2011-08-03 21:59:29
Reszkess Marcsi!Mi is a végső visszaszámlálásnál tartunk!Visszafoglalja a szigetét a három amigó! smile
tóth zoltán Dátum: 2011-08-03 21:57:37
Jó utat Kata! smile Majd írsz élménybeszámolót?
Kata Dátum: 2011-08-03 20:48:24
Halihó! Már csak 1 nap és irány Kefalónia. Hú, de szupi lesz. Üdv.