(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-08-02 19:00:39
Gábor írta ekkor: 2011-08-02 14:47:23
Kedves Marcsi, érdeklődünk, hogy Skalan, vagy környékén a szigeten van-e piac? Két éve Neos Marmarason voltunk, és nagyon megtetszett a görög piac. Köszi, Gábor.
Kedves Gábor! A szigeteken nem jellemző a falusi piac, viszont minden boltban nagy választékban található gyümölcs is ...többek között. smile Nincs miért aggódnod smile üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-02 18:54:44
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-08-01 22:55:23
Én egyedül még tudnék menni, de a Katának már nem marad rá szabija smile
Sajnálom Árpi hidd el smile
Felföldi Attila Dátum: 2011-08-02 16:20:39
Húúúú. Tényleg! Ez engem is érdekelne. Köszi Gábor, hogy felvetetted. Egy kis görögsalit szívesen összedobnék kint is. smile
Gábor Dátum: 2011-08-02 14:47:23
Kedves Marcsi, érdeklődünk, hogy Skalan, vagy környékén a szigeten van-e piac? Két éve Neos Marmarason voltunk, és nagyon megtetszett a görög piac. Köszi, Gábor.
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-08-01 22:55:23
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-08-01 22:43:27
Na elég legyen ebből ,már csuklik a Túró Rudi annyit emlegetitek smile Nincs semmire alergiám sem érzékenységem smile Kérlek ne hozzatok nekem semmit csak MAGATOKAT!!! Mill.puszi addig is :Marcsi
Én egyedül még tudnék menni, de a Katának már nem marad rá szabija smile