Kedves Marcsi, érdeklődünk, hogy Skalan, vagy környékén a szigeten van-e piac? Két éve Neos Marmarason voltunk, és nagyon megtetszett a görög piac. Köszi, Gábor.
Kedves Gábor!
A szigeteken nem jellemző a falusi piac, viszont minden boltban nagy választékban található gyümölcs is ...többek között.
Nincs miért aggódnod
üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-08-02 18:54:44
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-08-01 22:55:23
Én egyedül még tudnék menni, de a Katának már nem marad rá szabija
Sajnálom Árpi hidd el
Felföldi Attila Dátum: 2011-08-02 16:20:39
Húúúú. Tényleg! Ez engem is érdekelne. Köszi Gábor, hogy felvetetted. Egy kis görögsalit szívesen összedobnék kint is.
Gábor Dátum: 2011-08-02 14:47:23
Kedves Marcsi, érdeklődünk, hogy Skalan, vagy környékén a szigeten van-e piac? Két éve Neos Marmarason voltunk, és nagyon megtetszett a görög piac. Köszi, Gábor.
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-08-01 22:55:23
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-08-01 22:43:27
Na elég legyen ebből ,már csuklik a Túró Rudi annyit emlegetitek
Nincs semmire alergiám sem érzékenységem
Kérlek ne hozzatok nekem semmit csak MAGATOKAT!!!
Mill.puszi addig is :Marcsi
Én egyedül még tudnék menni, de a Katának már nem marad rá szabija