Relax kedves Bogi!
Ez itt egy fórum, nem a saját levelezésed

Készülj fel ilyenkor lélekben, hogy más is ír ide, ha a Marcsival akarsz személyes levelezést folytatni, írj Neki a privát e-mail-jére! Hátrább az agarakkal!!
Tanulni! Tanulni! Tanulni! - ahogy egy méltán elfeledett bölcs mondotta hajdanán

Az előző hsz-em nem illemlecke volt, hanem élcelődés (ezt a "smile"-k jelzik (gyengébbek kedvéért mondom) !
Most már lapozhatunk (az illem szerint ezt én ajánlhatom!).
Egyébként melyik alkoholos? A túró rudi vagy a Pick szalámi? Ha egyik sem, vihetsz mind a kettőt, ha már felajánlottad - most már ciki lenne üres kézzel beállítanod

Ja, és tudtommal nem is laktózérzékeny

A jókívánságokat meg szívesen küldtem, nem került semmibe