Kedves Marcsi!
Tavalyi ígértünkhöz híven, hogy nem csak a lánykérés, hanem a nászút is szép Kefalonián lesz, két hét múlva, aug 13-án érkezünk hozzád!:)
Már nagyon várjuk!
Addig is sok puszi: Bogi és István
u.i.: egy kis túró rudit vagy pick szalámit ne vigyünk neked?:) Nagy kincs az magyarhontól távol... :)
Sose kérdezd, vigyél-e ajándékot, mert senki sem fogja azt mondani, hogy persze, alig várom

Ha gondolod - vigyél! Bár ezt a túró rudi dolgot sose értettem - semmi pénzért meg nem kóstolnám

A Pick szalámi az más!
Egyébként meg sok boldogságot az ifjú párnak - és romantikus, eldugott öblöket.