(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Galgóczy Árpád Dátum: 2011-07-30 12:49:00
írta ekkor: 2011-07-29 10:16:33
Kedves Marcsi! Tavalyi ígértünkhöz híven, hogy nem csak a lánykérés, hanem a nászút is szép Kefalonián lesz, két hét múlva, aug 13-án érkezünk hozzád!:) Már nagyon várjuk! Addig is sok puszi: Bogi és István u.i.: egy kis túró rudit vagy pick szalámit ne vigyünk neked?:) Nagy kincs az magyarhontól távol... :)
Sose kérdezd, vigyél-e ajándékot, mert senki sem fogja azt mondani, hogy persze, alig várom smile Ha gondolod - vigyél! Bár ezt a túró rudi dolgot sose értettem - semmi pénzért meg nem kóstolnám smile A Pick szalámi az más! Egyébként meg sok boldogságot az ifjú párnak - és romantikus, eldugott öblöket.
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-29 19:37:22
írta ekkor: 2011-07-29 10:16:33
Kedves Marcsi! Tavalyi ígértünkhöz híven, hogy nem csak a lánykérés, hanem a nászút is szép Kefalonián lesz, két hét múlva, aug 13-án érkezünk hozzád!:) Már nagyon várjuk! Addig is sok puszi: Bogi és István u.i.: egy kis túró rudit vagy pick szalámit ne vigyünk neked?:) Nagy kincs az magyarhontól távol... :)
Szia Bogi smile Nagyon örülök nektek smile sok boldogságot kívánok nektek smile Magatokat hozzátok..az többet ér mindentől hogy boldognak látlak benneteket! Mill puszi nektek jó lagzizást és képanyagot mutiba hozzatok a lagziról légyszi smile Éljen az ifjú pár smile puszi addig is :Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-29 19:33:29
Szántai Tamás írta ekkor: 2011-07-28 22:07:04
Ezen a héten szombaton pedig mi fogunk az 1. em 16-ban nyugovóra térni...
Szia Tamás! Várlak benneteket! üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-29 19:32:17
Kata írta ekkor: 2011-07-28 21:08:13
Köszi, megnyugtattál!!! Már várom a nyaralást. Kb. 5-10 percre lesz szükségem a Net-re. Jövő hét szombaton találkozunk. Üdv smile
Szia Kata smile Jó utat!!! smile
Dátum: 2011-07-29 10:16:33
Kedves Marcsi! Tavalyi ígértünkhöz híven, hogy nem csak a lánykérés, hanem a nászút is szép Kefalonián lesz, két hét múlva, aug 13-án érkezünk hozzád!:) Már nagyon várjuk! Addig is sok puszi: Bogi és István u.i.: egy kis túró rudit vagy pick szalámit ne vigyünk neked?:) Nagy kincs az magyarhontól távol... :)