(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Szántai Tamás Dátum: 2011-07-28 22:07:04
Ezen a héten szombaton pedig mi fogunk az 1. em 16-ban nyugovóra térni...
Kata Dátum: 2011-07-28 21:08:13
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-07-28 20:09:57
Szia Kata! Nem kell dugdosni semmit a széfbe...biztonságos a szigetünk smile ! üdv:Marcsi
Köszi, megnyugtattál!!! Már várom a nyaralást. Kb. 5-10 percre lesz szükségem a Net-re. Jövő hét szombaton találkozunk. Üdv smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-28 20:09:57
Kata írta ekkor: 2011-07-28 18:25:32
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, hogy a Wifi működik a Hermes szobáiban is? Mi az I. em. 16-os szobába megyünk. Egy normál laptop befér a széfbe??? smile Válaszod előre is köszönöm. Üdv.
Szia Kata! Nem kell dugdosni semmit a széfbe...biztonságos a szigetünk smile ! üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-28 20:06:36
Kata írta ekkor: 2011-07-28 14:20:51
Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy van-e lehetőség Internetezésre úgy, mint Zakyntoson? Köszi a választ a busszal kapcsolatba. Hali
Szia Kata! A Hermes házunkban minden emeleten tudsz netezni de ha nem hozod a saját gépedet akkor is van lehetőség a recepciónál van egy közös használatú gép, amit minden vendégünk használhat smile De remélem nem vagy net függő? smile üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-28 20:02:23
Galambosné Vukovits Mariann írta ekkor: 2011-07-28 07:11:04
Marcsi!Köszönöm,akkor majd hívunk.Már annyira izgulok,hogy a munka is nehezen megy,figyelmetlen vagyok.Szia.
Szia zguljMariann! Ne izgulj smile jó utat nektek! üdv:Marcsi