Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy van-e lehetőség Internetezésre úgy, mint Zakyntoson? Köszi a választ a busszal kapcsolatba. Hali
Internet a Hermes halljában van, de vigyázz, mert amikor mi voltunk, még a másik 2 apartmanból is odajártak, és néhányan kellemesen belakták a netet, volt olyan, aki valahányszor átsétáltam a hallon, mindig valami chat-elős oldalon élvezte a nyarat, de olyan is volt, aki stratégiai játékokkal ütötte el az unalmas napokat

Én esténként megnéztem a levelezésem, mert a lányom épp vizsgázott, és vártam az eredményt, egyszer azt a választ kaptam késő este egy hölgytől, aki már 3 órával azelőtt is ott játszott valami érdekes játékot,hogy ő is csak most jött, 8 óta netezik, és 10-kor átadja (5 percet kértem az említett levélolvasásra). Mondtam az nagyon jó, mert mindjárt 11 óra, erre megvonta a vállát, és azt mondta: "Akkor is". Ezt nem tudtam értelmezni, és elmentem alukálni