(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kata Dátum: 2011-07-28 14:20:51
Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy van-e lehetőség Internetezésre úgy, mint Zakyntoson? Köszi a választ a busszal kapcsolatba. Hali
Galambosné Vukovits Mariann Dátum: 2011-07-28 07:11:04
Marcsi!Köszönöm,akkor majd hívunk.Már annyira izgulok,hogy a munka is nehezen megy,figyelmetlen vagyok.Szia.
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-27 20:29:44
Szántai Tamás írta ekkor: 2011-07-27 18:09:32
Marcsi!juni 21-én irtad,hogy van szunyog...még most is van?Mikor Korfun voltunk,csak a nyár elején volt...
Szia Tamás! 35 fok van ne aggódj de a szúnyogoknak folyékony szúnyogriasztót hozzatok smile Jó utat nektek!!!! üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-27 20:24:17
Gyimesi Attila írta ekkor: 2011-07-27 09:29:52
Kedves Marcsi! A (nőgyó)gyász szimbóluma a fehér. Talán így eszedbe jutok a három héttel ezelőtti csapatból. Azóta megszereztük és megnéztük a Corelli kapitányt... fantasztikus film. A feleségem azóta is hálával emleget az orvosi segítségért. Gyönyörű emlékeink maradtak a szigetről, és Neked is köszönünk mindent így utólag is. Végezetül: kezembe akadt egy könyv: MARCELLO VENTURI: FEHÉR ZÁSZLÓ KEFALÓNIA FELETT. 1967-es kaidás, csak antikváriumokban lehet hozzájutni. A második világháborús olasz-német drámát dolgozza fel az egyik túlélő fiaként. Megrázó ez is. Olvasd el majd, ha jut rá időd! (ha már ismerted a művet, akkor bocs...) Ui: tényleg esett ott az eső?? Szeretettel üdvözöl: Gyimesi Attila Hevesről
Szia Attila! Igen egyik reggel félórát esett...ami itt nyáron csoda számba megy smile De remélem többet nem fog esni smile azóta 35 fokok vannak ...juhéjjj smile Éljenek a Hevesiek:) puszi:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-27 20:20:30
Galambosné Vukovits Mariann írta ekkor: 2011-07-26 21:19:12
Szia Marcsi!Téged a Hermesben kell keressünk?Leírnád kérlek,ha beértünk Skalaba,akkor merre találunk?Köszi!Szombat délelőtt érkezün(remélem) :)
Szia Mariann! Amint Skalába értek a templomhoz ,hívjatok föl és megyek értetek smile Jó utat nektek....! üdv:Marcsi