Kedves Marcsi!
A (nőgyó)gyász szimbóluma a fehér. Talán így eszedbe jutok a három héttel ezelőtti csapatból.
Azóta megszereztük és megnéztük a Corelli kapitányt... fantasztikus film.
A feleségem azóta is hálával emleget az orvosi segítségért.
Gyönyörű emlékeink maradtak a szigetről, és Neked is köszönünk mindent így utólag is.
Végezetül: kezembe akadt egy könyv: MARCELLO VENTURI: FEHÉR ZÁSZLÓ KEFALÓNIA FELETT. 1967-es kaidás, csak antikváriumokban lehet hozzájutni. A második világháborús olasz-német drámát dolgozza fel az egyik túlélő fiaként. Megrázó ez is. Olvasd el majd, ha jut rá időd! (ha már ismerted a művet, akkor bocs...)
Ui: tényleg esett ott az eső??
Szeretettel üdvözöl: Gyimesi Attila Hevesről
Szia Attila!
Igen egyik reggel félórát esett...ami itt nyáron csoda számba megy

De remélem többet nem fog esni

azóta 35 fokok vannak ...juhéjjj

Éljenek a Hevesiek:)
puszi:Marcsi