(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Szántai Tamás Dátum: 2011-07-27 18:09:32
Marcsi!juni 21-én irtad,hogy van szunyog...még most is van?Mikor Korfun voltunk,csak a nyár elején volt...
Szántai Tamás Dátum: 2011-07-27 18:04:21
Két nap és indulunk,már alig várom a hires húsos pitét!!!Remélem,jó az idő-legalább 30 fok,mert a Miskolci idő elég siralmas!
Gyimesi Attila Dátum: 2011-07-27 09:29:52
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-07-26 17:09:59
SziaÁrpi ! Kitartás és vissza számlálás smile
Kedves Marcsi! A (nőgyó)gyász szimbóluma a fehér. Talán így eszedbe jutok a három héttel ezelőtti csapatból. Azóta megszereztük és megnéztük a Corelli kapitányt... fantasztikus film. A feleségem azóta is hálával emleget az orvosi segítségért. Gyönyörű emlékeink maradtak a szigetről, és Neked is köszönünk mindent így utólag is. Végezetül: kezembe akadt egy könyv: MARCELLO VENTURI: FEHÉR ZÁSZLÓ KEFALÓNIA FELETT. 1967-es kaidás, csak antikváriumokban lehet hozzájutni. A második világháborús olasz-német drámát dolgozza fel az egyik túlélő fiaként. Megrázó ez is. Olvasd el majd, ha jut rá időd! (ha már ismerted a művet, akkor bocs...) Ui: tényleg esett ott az eső?? Szeretettel üdvözöl: Gyimesi Attila Hevesről
Felföldi Attila Dátum: 2011-07-26 21:20:53
Szőnyi Péternek! Csak a teljes megnyugvásunk végett. Itt egy oldal a személyivel történő utazásról. Egy kicsit (na jó sokat smile ) tévedtem a dátumokkal kapcsolatban. http://www.utikalauz.hu/index.php?p=folap&id=1081 Ajánlom mindenkinek, aki Marcsi szavai után is kételkednek.
Galambosné Vukovits Mariann Dátum: 2011-07-26 21:19:12
Szia Marcsi!Téged a Hermesben kell keressünk?Leírnád kérlek,ha beértünk Skalaba,akkor merre találunk?Köszi!Szombat délelőtt érkezün(remélem) :)