(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-07-26 17:09:59
Doba Árpád írta ekkor: 2011-07-26 09:39:54
Sziasztok. Itt a helyzet változatlan ma reggel is esik az eső, már azt se tudom milyen az a napsütés... smile Bárcsak már szállnánk fel a buszra és egy nap mulva kánikula...
SziaÁrpi ! Kitartás és vissza számlálás smile
Doba Árpád Dátum: 2011-07-26 09:39:54
Sziasztok. Itt a helyzet változatlan ma reggel is esik az eső, már azt se tudom milyen az a napsütés... smile Bárcsak már szállnánk fel a buszra és egy nap mulva kánikula...
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-26 08:03:41
Felföldi Attila írta ekkor: 2011-07-25 21:42:17
Szia Marcsi! Köszi a gyors választ. Jó neked! Képzeld! Reggel 7-kor, mikor melóba érkeztem, itt 16 fok volt és KÖD!!! Mint októberben. elment az egész naptól a kedvem. smile Na de majd Skalában! smile
Szia Attila! Ne aggódj,itt majd fel töltődsz biztos lehetsz benne! Kitartás smile Addig is minden jót nektek:) üdv:Marcsi
Felföldi Attila Dátum: 2011-07-25 21:42:17
Szia Marcsi! Köszi a gyors választ. Jó neked! Képzeld! Reggel 7-kor, mikor melóba érkeztem, itt 16 fok volt és KÖD!!! Mint októberben. elment az egész naptól a kedvem. smile Na de majd Skalában! smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-25 20:49:58
Mindenkit szeretettel várok Kefaloniára smile a 35 fok melegbe smile Üdv:Marcsi