Bárcsak már szállnánk fel a buszra és egy nap mulva kánikula...
Bárcsak már szállnánk fel a buszra és egy nap mulva kánikula...
Na de majd Skalában!
Addig is minden jót nektek:)
üdv:Marcsi
Na de majd Skalában!
a 35 fok melegbe
Üdv:Marcsi