(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-07-25 20:49:00
Kata írta ekkor: 2011-07-25 09:32:21
Kedves Marcsi! nem tudnád nekem megírni, hogy van-e esély arra, hogy aug. 5-én emeletes busszal menjünk. Hányan mennek akkor busszal? Üdv.
Szia Kata ! Ezt még nem lehet tudni előre hogy emeletes vagy sima busz jön-e hozzám Kefaloniára,de ebben a kérdésben az irodánk tud majd neked választ adni előtte levő héten. Üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-25 20:46:18
Felföldi Attila írta ekkor: 2011-07-24 20:44:02
Sziasztok! Na... végre lenyugodtak a kedélyek. smile Árpád.! Mi Békéscsabán szállunk fel. Remélem, jó társaság lesz a buszon. Három éve Tossán voltunk. Ott is egy jó csapat verődött össze. A Chaplin's-t egy hétre kibéreltük! smile smile smile . Remélem, Skalában is van egy hasonló hely. smile Üdv mindenkinek!
Szia Attila! Itt a Kapitány bár és a Vetó bár a menő majd meglátod hogy melyik jön be nektek smile Az autók 1 napra is bérelhetők és nem kell kaukció.érvényes jogosítvány és személyi vagy útlevél szükséges a bérléshez...na meg pénz smile üdv:Marcsi
Felföldi Attila Dátum: 2011-07-25 17:34:27
Szia Marcsi! Még egy kérdés. Böngészgettem a neten és találtam autóbérléssel foglalkozó kefalóniai cégeket. Jól láttam, hogy min. 3 nap a bérleti idő? (hozzá teszem még soha nem béreltem semmit. smile ) Kauciót nem írnak, de elképzelhető, hogy attól még van? smile Előre is köszi. Üdv: Attila
Kata Dátum: 2011-07-25 09:32:21
Kedves Marcsi! nem tudnád nekem megírni, hogy van-e esély arra, hogy aug. 5-én emeletes busszal menjünk. Hányan mennek akkor busszal? Üdv.
Kata Dátum: 2011-07-25 09:31:12
Doba Árpád írta ekkor: 2011-07-25 08:14:04
Sziasztok, elnézést kérek mindenkitől akit megbántottam. Békéscsaba egy istenkirály hely, remélem tényleg jó buli lesz majd akár a buszon akár Skala-n. ma is szép időre ébredtünk legalábbis nálam szakad az eső, nagyon jó lenne már 30 fok körüli idő de ugylátszik ez csak Hellas-ban érhető el, ezért mindenki induljon Görögországba.... smile
Kedves Árpád! Indulnánk, de sajnos a mi járatunk csak aug. 5-én indul. Ja, és Sopronban is szakad. Üdv.