Árpád.! Mi Békéscsabán szállunk fel. Remélem, jó társaság lesz a buszon. Három éve Tossán voltunk. Ott is egy jó csapat verődött össze. A Chaplin's-t egy hétre kibéreltük!
. Remélem, Skalában is van egy hasonló hely.
Üdv mindenkinek!
Az autók 1 napra is bérelhetők és nem kell kaukció.érvényes jogosítvány és személyi vagy útlevél szükséges a bérléshez...na meg pénz
üdv:Marcsi
) Kauciót nem írnak, de elképzelhető, hogy attól még van?
Előre is köszi. Üdv: Attila