(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Doba Árpád Dátum: 2011-07-25 08:14:04
Sziasztok, elnézést kérek mindenkitől akit megbántottam. Békéscsaba egy istenkirály hely, remélem tényleg jó buli lesz majd akár a buszon akár Skala-n. ma is szép időre ébredtünk legalábbis nálam szakad az eső, nagyon jó lenne már 30 fok körüli idő de ugylátszik ez csak Hellas-ban érhető el, ezért mindenki induljon Görögországba.... smile
Felföldi Attila Dátum: 2011-07-24 20:44:02
Doba Árpád írta ekkor: 2011-07-23 08:08:04
Sziasztok, Attila mi is akkor megyünk, ti honnan indultok? Egyébként meg senki nem okoskodik, de ahelyett hogy a határörségtől kérdznéd meg inkább egy fórumon ahol bárki bármit mondhat...
Sziasztok! Na... végre lenyugodtak a kedélyek. smile Árpád.! Mi Békéscsabán szállunk fel. Remélem, jó társaság lesz a buszon. Három éve Tossán voltunk. Ott is egy jó csapat verődött össze. A Chaplin's-t egy hétre kibéreltük! smile smile smile . Remélem, Skalában is van egy hasonló hely. smile Üdv mindenkinek!
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-24 18:03:25
Nekem nem gond hogy mindenkinek személyesen válaszolok akkor nektek miért jelent vitatémát? Kicsit pozitívabb hozzáállást kérnék a dolgokhoz, elvégre a gyönyörű Kefaloniára készültök és nem bikaviadalra smile Üdv nektek:Marcsi smile
Szántai Tamás Dátum: 2011-07-24 17:31:43
Az az igazság,hogy tényleg csak el kéne olvasni néha az előző oldalakat...én csodálom Marcsi türelmét,ahogy 3-4szer válaszol ugyanarra...de ezt szinte csak magamban mélázva mondom,nem is kell reagálni-.nem szeretnék vitát,csak gondoljatok bele,milyen minden oldalon ugyanazt kedvesen leirni!
Szőnyi Péter Dátum: 2011-07-24 16:52:20
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-07-24 12:39:55
Kedves kiskakasok ! Muszály nektek vitatkozni ? smile
Nem én kezdtem okoskodni,de igazad van,ez nem erről kéne,hogy szóljon.Részemről lezártam,amit akartam elmondtam,az úr hozzászólásain ezentúl csak magamban mosolygok. smile smile smile