Árpád.! Mi Békéscsabán szállunk fel. Remélem, jó társaság lesz a buszon. Három éve Tossán voltunk. Ott is egy jó csapat verődött össze. A Chaplin's-t egy hétre kibéreltük!
. Remélem, Skalában is van egy hasonló hely.
Üdv mindenkinek!
Üdv nektek:Marcsi