Én tudtam a választ ugyanis ha vetted volna a fáradságot és visszolvastál volna ezt már sokan megkérdezték de mindegy....
Ha tudtad a választ, akkor miért nem arról beszéltél amit kérdeztem?Határőrségről meg spórolásról meg minden féléről írtál,csak arról nem amit kérdeztem.Azt nem értem miért fáj az neked,hogy kérdeztem valamit,ha nem tetszik ne írjál hozzá.Nem tőled kérdeztem. Ne gondold feltétlen,hogy neked mindenre írnod kell. Az sem a te gondod,hogy én mihez veszem a fáradságot és mihez nem.Nem értem ez miért fájt neked ennyire.