(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-07-24 12:39:55
Kedves kiskakasok ! Muszály nektek vitatkozni ? smile
Szőnyi Péter Dátum: 2011-07-23 22:35:55
Doba Árpád írta ekkor: 2011-07-23 14:35:06
Én tudtam a választ ugyanis ha vetted volna a fáradságot és visszolvastál volna ezt már sokan megkérdezték de mindegy.... smile
Ha tudtad a választ, akkor miért nem arról beszéltél amit kérdeztem?Határőrségről meg spórolásról meg minden féléről írtál,csak arról nem amit kérdeztem.Azt nem értem miért fáj az neked,hogy kérdeztem valamit,ha nem tetszik ne írjál hozzá.Nem tőled kérdeztem. Ne gondold feltétlen,hogy neked mindenre írnod kell. Az sem a te gondod,hogy én mihez veszem a fáradságot és mihez nem.Nem értem ez miért fájt neked ennyire. smile
Doba Árpád Dátum: 2011-07-23 14:35:06
Szőnyi Péter írta ekkor: 2011-07-23 13:32:28
Én úgy gondolom,hogy a fórum pont ezért van,hogy tájékoztassuk egymást a tapasztalatokról ;) Aki nem tud rá válaszolni az pedig ne szóljon hozzá ahhoz a kérdéshez!!!
Én tudtam a választ ugyanis ha vetted volna a fáradságot és visszolvastál volna ezt már sokan megkérdezték de mindegy.... smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-23 14:17:59
Felföldi Attila írta ekkor: 2011-07-22 20:56:17
Szia Marcsi! Köszi az infót. Találkozunk aug 27-én. smile Addig tegyetek félre egy kevés jó, meleg időt, hogy legyen ok amiért a tengerben hűsölhetünk. Üdv: Attila Péter! Mi is személyivel megyünk. Ha jól tudom, 2005 óta a Szerbekkel, 2008-tól a Makedónokkal is van államközi egyezmény a személyi használatára államhatár átlépéséhez tranzit forgalomnál.
Szia Attila smile Agusztusig is minden jót nektek! üdv:Marcsi
Szőnyi Péter Dátum: 2011-07-23 13:35:25
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-07-22 20:07:32
Szia Péter! Például mi is még a szezon elején smile Marcso
Köszi!!! smile smile