Addig tegyetek félre egy kevés jó, meleg időt, hogy legyen ok amiért a tengerben hűsölhetünk. Üdv: Attila
Péter! Mi is személyivel megyünk. Ha jól tudom, 2005 óta a Szerbekkel, 2008-tól a Makedónokkal is van államközi egyezmény a személyi használatára államhatár átlépéséhez tranzit forgalomnál.
Jó nyaralást nektek!!!
Addig tegyetek félre egy kevés jó, meleg időt, hogy legyen ok amiért a tengerben hűsölhetünk. Üdv: Attila
Péter! Mi is személyivel megyünk. Ha jól tudom, 2005 óta a Szerbekkel, 2008-tól a Makedónokkal is van államközi egyezmény a személyi használatára államhatár átlépéséhez tranzit forgalomnál.
Marcso