(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Szőnyi Péter Dátum: 2011-07-23 13:32:28
Doba Árpád írta ekkor: 2011-07-23 08:08:04
Sziasztok, Attila mi is akkor megyünk, ti honnan indultok? Egyébként meg senki nem okoskodik, de ahelyett hogy a határörségtől kérdznéd meg inkább egy fórumon ahol bárki bármit mondhat...
Én úgy gondolom,hogy a fórum pont ezért van,hogy tájékoztassuk egymást a tapasztalatokról ;) Aki nem tud rá válaszolni az pedig ne szóljon hozzá ahhoz a kérdéshez!!!
Szőnyi Péter Dátum: 2011-07-23 13:28:17
Felföldi Attila írta ekkor: 2011-07-22 20:56:17
Szia Marcsi! Köszi az infót. Találkozunk aug 27-én. smile Addig tegyetek félre egy kevés jó, meleg időt, hogy legyen ok amiért a tengerben hűsölhetünk. Üdv: Attila Péter! Mi is személyivel megyünk. Ha jól tudom, 2005 óta a Szerbekkel, 2008-tól a Makedónokkal is van államközi egyezmény a személyi használatára államhatár átlépéséhez tranzit forgalomnál.
Köszi szépen Attila!! smile Jó nyaralást nektek!!!
Doba Árpád Dátum: 2011-07-23 08:08:04
Sziasztok, Attila mi is akkor megyünk, ti honnan indultok? Egyébként meg senki nem okoskodik, de ahelyett hogy a határörségtől kérdznéd meg inkább egy fórumon ahol bárki bármit mondhat...
Felföldi Attila Dátum: 2011-07-22 20:56:17
Szia Marcsi! Köszi az infót. Találkozunk aug 27-én. smile Addig tegyetek félre egy kevés jó, meleg időt, hogy legyen ok amiért a tengerben hűsölhetünk. Üdv: Attila Péter! Mi is személyivel megyünk. Ha jól tudom, 2005 óta a Szerbekkel, 2008-tól a Makedónokkal is van államközi egyezmény a személyi használatára államhatár átlépéséhez tranzit forgalomnál.
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-22 20:07:32
Szőnyi Péter írta ekkor: 2011-07-22 09:16:40
Köszi szépen Marcsi,erre voltam kíváncsi,és nem az okoskodásra.Macedón határtól tartottam,de akkor gondolom mások is mentek már személyivel.
Szia Péter! Például mi is még a szezon elején smile Marcso