(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Szőnyi Péter Dátum: 2011-07-22 09:16:40
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-07-22 00:25:21
Sziasztok! Új tipusú személyi igazolvány elég Görögországba jövet,nyugi ! üdv:Marcsi
Köszi szépen Marcsi,erre voltam kíváncsi,és nem az okoskodásra.Macedón határtól tartottam,de akkor gondolom mások is mentek már személyivel.
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-22 00:26:50
Erika85 írta ekkor: 2011-07-20 19:01:19
Szia Marcsi! Tavaly nővéremmel voltunk nálad, és most idén lehet újra visszalátogatok, csak most a barátnőmmel osztom meg az ottani szépséget! Augusztus közepén megyünk elvileg... Remélem idén szerencsénk lesz a hajókirándulással is, mert tavaly akkor volt a legrosszabb idő... És remélem jó kis társaság jön össze... smile
Szia Erika ! Szeretettel várlak benneteket!!!!! smile puszi addig is:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-22 00:25:21
Sziasztok! Új tipusú személyi igazolvány elég Görögországba jövet,nyugi ! üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-22 00:23:04
Felföldi Attila írta ekkor: 2011-07-20 16:25:13
Szia Marcsi! Negyed magammal augusztus 26-án indulunk Skalaba. Szeretnék egy elő költségvetés készíteni, amihez szükségem volna kocsi vagy robogó bérleti díjára, ugyanis szeretnénk felmenni az Ainos csúcsra. (Neten néztem képeket, és mindenképpen szeretném saját szememmel is megtapasztalni a panorámát) :D Kérlek, járj már utána. Vagy ha van alternatív javaslatod, szívesen veszem azt is. Üdv Attila
Szia Attila ! Mindenképpen autót javasolnék az 1628 m-es csúcshoz..1 napra kb 50 € a bérlése. üdv:Marcsi
Szőnyi Péter Dátum: 2011-07-21 22:41:27
Doba Árpád írta ekkor: 2011-07-21 17:36:06
És tegyük fel személyivel gond van a határon akkor már nem is mentek? miért kell spórolni még ezen is, nem hiszem hogy olyan drága az útlevél de ti tudjátok...
Nem a spórolás miatt,de nincs érvényes útlevelünk,és ha csak útlevéllel lehet menni akkor csináltatunk.Az irodánál azt mondták,hogy elég a személyi,de hallottam azt is,hogy útlevél kell.Ezért érdeklődtem,hogy hátha valaki volt már és leírja a tapasztalatait.