És tegyük fel személyivel gond van a határon akkor már nem is mentek? miért kell spórolni még ezen is, nem hiszem hogy olyan drága az útlevél de ti tudjátok...
Nem a spórolás miatt,de nincs érvényes útlevelünk,és ha csak útlevéllel lehet menni akkor csináltatunk.Az irodánál azt mondták,hogy elég a személyi,de hallottam azt is,hogy útlevél kell.Ezért érdeklődtem,hogy hátha valaki volt már és leírja a tapasztalatait.