(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Doba Árpád Dátum: 2011-07-21 17:36:06
Szőnyi Péter írta ekkor: 2011-07-21 15:42:50
Sziasztok! Érdeklődnék,hogy volt-e valaki új személyivel,és volt-e valami gond vele?Buszos úttal mennénk útlevelünk nincs érvényes.Szerb ill.Macedón határon okozott-e gondot. Köszi.
És tegyük fel személyivel gond van a határon akkor már nem is mentek? miért kell spórolni még ezen is, nem hiszem hogy olyan drága az útlevél de ti tudjátok...
Szőnyi Péter Dátum: 2011-07-21 15:42:50
Sziasztok! Érdeklődnék,hogy volt-e valaki új személyivel,és volt-e valami gond vele?Buszos úttal mennénk útlevelünk nincs érvényes.Szerb ill.Macedón határon okozott-e gondot. Köszi.
Doba Árpád Dátum: 2011-07-21 08:12:37
Sziasztok na itt megint beköszöntött az ősz, görög honban biztos jó idő lehet, már csak 36 nap és indulunk, hát nehéz kivárni smile
Erika85 Dátum: 2011-07-20 19:01:19
Szia Marcsi! Tavaly nővéremmel voltunk nálad, és most idén lehet újra visszalátogatok, csak most a barátnőmmel osztom meg az ottani szépséget! Augusztus közepén megyünk elvileg... Remélem idén szerencsénk lesz a hajókirándulással is, mert tavaly akkor volt a legrosszabb idő... És remélem jó kis társaság jön össze... smile
Felföldi Attila Dátum: 2011-07-20 16:25:13
Szia Marcsi! Negyed magammal augusztus 26-án indulunk Skalaba. Szeretnék egy elő költségvetés készíteni, amihez szükségem volna kocsi vagy robogó bérleti díjára, ugyanis szeretnénk felmenni az Ainos csúcsra. (Neten néztem képeket, és mindenképpen szeretném saját szememmel is megtapasztalni a panorámát) :D Kérlek, járj már utána. Vagy ha van alternatív javaslatod, szívesen veszem azt is. Üdv Attila