Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy volt-e valaki új személyivel,és volt-e valami gond vele?Buszos úttal mennénk útlevelünk nincs érvényes.Szerb ill.Macedón határon okozott-e gondot.
Köszi.
És tegyük fel személyivel gond van a határon akkor már nem is mentek? miért kell spórolni még ezen is, nem hiszem hogy olyan drága az útlevél de ti tudjátok...