(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-07-19 22:01:09
Kata írta ekkor: 2011-07-18 18:12:17
Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy a kinti orvos melyik biztosítóval áll szerződésben? Üdv. Kata smile
Kedves Kata! Sok különböző biztosítást elfogad a dokink de szerintem aQBE Atlasz a legjobb amit a cégünk is használ. üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-19 21:56:19
Márton László írta ekkor: 2011-07-18 09:02:27
Kedves Marcsi! Köszönöm a választ. Akkor most szeretném megkérdezni, hogy mikor érünk szombaton Skala-ba, és hogy következő szombaton hánykor indulunk vissza? Mert írtad, hogy júl 16-tól van új kompmenetrend. És még csak annyit, hogy biciklit is lehet bérelni Skala-ban? AZt hiszem, már más kérdésem talán nem lesz:) Üdv.: Laci
Kedves László! 12:45-re érkeztek Skalára szombaton és következő szombaton 14:00-kor indultok innen a komphoz. Nincs bicikli bérlés. üdv:Marcsi
Galambosné Vukovits Mariann Dátum: 2011-07-18 20:33:31
Szia Marcsi!Megkaptuk e-mailbana vouchert,rajta van hogy Téged kell keressünk a Hermesben.Ha tudnál küldeni egy térképet e-mailban a szigetről,amin be van jelölve az apartman,azt megköszönném!Úgy néz ki,hogy sikerült a kompra is helyet foglalnunk,ami Vasilikiből indul majd reggel,így hamar ott leszünk!e-mailom:[email protected] Köszi,Mariann
Kata Dátum: 2011-07-18 18:12:17
Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy a kinti orvos melyik biztosítóval áll szerződésben? Üdv. Kata smile
Márton László Dátum: 2011-07-18 09:02:27
Kedves Marcsi! Köszönöm a választ. Akkor most szeretném megkérdezni, hogy mikor érünk szombaton Skala-ba, és hogy következő szombaton hánykor indulunk vissza? Mert írtad, hogy júl 16-tól van új kompmenetrend. És még csak annyit, hogy biciklit is lehet bérelni Skala-ban? AZt hiszem, már más kérdésem talán nem lesz:) Üdv.: Laci