Kedves Marcsi! Köszönöm a választ. Akkor most szeretném megkérdezni, hogy mikor érünk szombaton Skala-ba, és hogy következő szombaton hánykor indulunk vissza? Mert írtad, hogy júl 16-tól van új kompmenetrend. És még csak annyit, hogy biciklit is lehet bérelni Skala-ban? AZt hiszem, már más kérdésem talán nem lesz:) Üdv.: Laci
Kedves László!
12:45-re érkeztek Skalára szombaton és következő szombaton 14:00-kor indultok innen a komphoz.
Nincs bicikli bérlés.
üdv:Marcsi