(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-07-16 21:26:10
Kedves László! Szigettúra:hétfő,25€ Kedd: de:Myrtos 15€... este főváros,18€ szerda:Zakyntos hajóval:30€ csüt:Fiscardó hajóval:30€..este görögest:28€ péntek:Íthaka: 30€ Szeretettel várlak benneteket üdv:Marcsi smile smile
Vilcsák László Dátum: 2011-07-16 20:07:34
Kedves Marcsi! Mi aug. 20-án érkezünk Kefaloniára! Mivel már javában zajlik a szezon kialakultak a fak. programok. Azt szeretnénk megtudni tőled hogy milyen programok vannak, mely napokon indulnak és mennyibe kerülnek? (felnőtt)Elég csak címszavakban, a részleteket majd meghalgatjuk személyesen. Itt a forumon csak 1-2-őt találtunk. Szeretnénk egy kicsit előre felkészülni. Előre is köszönjük válaszodat! Laci és Ildi Tavaly Zakhyntoson voltunk és nagy várjuk már hogy a szigeten legyünk.
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-15 20:00:10
Kedves László! érvényes jogosítvány,útlevél vagy új szem.ig. szükséges és pénz persze a bérléshez smile térképet adnak..itt mindenről információt adok! Jó utat:Marcsi
Márton László Dátum: 2011-07-14 22:34:46
Köszönöm a válaszokat! Autóbérléssel kapcsolatosan szeretném még kérdezni, hogy miket kell magunkkal hozni? Jogosítványon kívül kell még valamit? Térképet gondolom szoktak adni. És kb mennyibe kerülnek az olcsó kocsik 3 napra? Előre is köszönöm a segítséget!
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-14 17:15:52
Kun György írta ekkor: 2011-07-14 11:26:21
Szia Marcsi! Azt szeretném kérdezni, hogy Kefalonián lehet-e használni a magyar bankkártyát, tudunk-e ott levenni eurót bankautomatáról az itteni kártyáról. Ja, és hogy Skala-n van-e bankautomata? Válaszodat előre is köszönöm. Laci Szia! Én csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy nekünk,két külön bank kártyáját használva egyiknél sem kérte a pin kódot vásárláskor,ezt jó észben tartani,ha netán eltűnne. smile smile smile Egyébként, néha jobban jöttünk ki az ilyesfajta átváltással.Így nem fogyot az itthonról hozott kp ajróó . smile smile smile
Kedves György! Van bankautómata 2 is Skalán...de kérlek a bankodtól kérdezd meg hogy külföldön eu-s országban használható-e a kártyád.. üdv:Marcsi