Szia Marcsi! Azt szeretném kérdezni, hogy Kefalonián lehet-e használni a magyar bankkártyát, tudunk-e ott levenni eurót bankautomatáról az itteni kártyáról. Ja, és hogy Skala-n van-e bankautomata? Válaszodat előre is köszönöm. Laci
Szia Marcsi! Azt szeretném kérdezni, hogy Kefalonián lehet-e használni a magyar bankkártyát, tudunk-e ott levenni eurót bankautomatáról az itteni kártyáról. Ja, és hogy Skala-n van-e bankautomata? Válaszodat előre is köszönöm. Laci
Szia!
Én csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy nekünk,két külön bank kártyáját használva egyiknél sem kérte a pin kódot vásárláskor,ezt jó észben tartani,ha netán eltűnne.

Egyébként, néha jobban jöttünk ki az ilyesfajta átváltással.Így nem fogyot az itthonról hozott kp ajróó .