(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kun György Dátum: 2011-07-14 11:26:21
Márton László írta ekkor: 2011-07-11 18:06:44
Szia Marcsi! Azt szeretném kérdezni, hogy Kefalonián lehet-e használni a magyar bankkártyát, tudunk-e ott levenni eurót bankautomatáról az itteni kártyáról. Ja, és hogy Skala-n van-e bankautomata? Válaszodat előre is köszönöm. Laci
Szia Marcsi! Azt szeretném kérdezni, hogy Kefalonián lehet-e használni a magyar bankkártyát, tudunk-e ott levenni eurót bankautomatáról az itteni kártyáról. Ja, és hogy Skala-n van-e bankautomata? Válaszodat előre is köszönöm. Laci Szia! Én csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy nekünk,két külön bank kártyáját használva egyiknél sem kérte a pin kódot vásárláskor,ezt jó észben tartani,ha netán eltűnne. smile smile smile Egyébként, néha jobban jöttünk ki az ilyesfajta átváltással.Így nem fogyot az itthonról hozott kp ajróó . smile smile smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-13 21:40:19
Szia László! Scorpio szigetnél fürdőzés,Nydrinél szabadidő,Meganisinél is megállunk szabadidő majd a Papanicolis barlang látogatás. üdv:Marcsi
Márton László Dátum: 2011-07-13 14:01:44
Marcsi! Köszönöm, az eddigi válaszaidat is! Igen, logikus és jogos, hogy bérelt kocsival nem mehetünk át a szigetről, erre nem is gondoltam. Írtad, hogy van viszont hajókirándulás, ami elvisz Nydribe is. Megkérdezhetném, hogy még milyen helyekre visz el ez a hajó? Köszönöm előre is válaszod! Laci
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-12 21:44:02
Ferenc Viktória írta ekkor: 2011-07-12 20:47:06
Szia Marcsi! Aug.20-i turnussal érkezünk. Annyit szeretnénk megtudni, hogy van-e lehetőség helyi közlekedéssel más falvakba, városokba eljutni Skalából?Üdv: Viki és Kriszti
Kedves Viktória! Természetesen van buszközlekedés a szigeten,de erről majd itt bővebben beszélünk. üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-12 21:39:51
Márton László írta ekkor: 2011-07-12 19:19:47
Szia Marcsi! Bocsánat az állandó kérdésekért! (Valószínűleg még lesz...:) Egy olyan kérdésem lenne, hogy tudsz-e valami jó tippet adni arra, hogyan lehetne a legkönnyebb módon meglátogatni a Lefkadan lévő Porto Katsiki partszakaszt? Biztos, tudod, melyikre gondolok. Nem tudsz esetleg valami hajós kirándulást, ami oda is elvisz? esetleg Fiscardo-ból nem indul ilyesmi? Mert kocsit majd szeretnénk bérelni ugyan, de ha komppal megyünk át Lefkada-ra, kocsival, az elég drága, ha jól tudom. Köszönöm előre is válaszodat, Laci
Kedves László smile Sajnos a Porto Katsikiban nem tudok segíteni mivel bérelt autóval Lefkadára nem tudtok Kefaloniáról átjutni.Ugyan van péntekenként hajókirándulás ahol Lefkadán megállunk csak éppen Nydriben . Más megoldáson kel gondolkodnod! üdv:Marcsi