(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Ferenc Viktória Dátum: 2011-07-12 20:47:06
Szia Marcsi! Aug.20-i turnussal érkezünk. Annyit szeretnénk megtudni, hogy van-e lehetőség helyi közlekedéssel más falvakba, városokba eljutni Skalából?Üdv: Viki és Kriszti
Márton László Dátum: 2011-07-12 19:19:47
Szia Marcsi! Bocsánat az állandó kérdésekért! (Valószínűleg még lesz...:) Egy olyan kérdésem lenne, hogy tudsz-e valami jó tippet adni arra, hogyan lehetne a legkönnyebb módon meglátogatni a Lefkadan lévő Porto Katsiki partszakaszt? Biztos, tudod, melyikre gondolok. Nem tudsz esetleg valami hajós kirándulást, ami oda is elvisz? esetleg Fiscardo-ból nem indul ilyesmi? Mert kocsit majd szeretnénk bérelni ugyan, de ha komppal megyünk át Lefkada-ra, kocsival, az elég drága, ha jól tudom. Köszönöm előre is válaszodat, Laci
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-12 14:13:09
Mikes Nikoletta írta ekkor: 2011-07-12 07:01:12
Köszönöm Marcsi, csak ennyit szerettem volna. smile
Szia Niki! Bízzunk benne hogy az idén is super jó időnk lessz szeptemberben is !!!! smile Üdv:Marcsi
Kata Dátum: 2011-07-12 07:26:51
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-07-11 22:37:18
Kata..van mindenhol napernyő,vagy a vízben vagy a büfénél töltöd el a köztes időt...de hogy homokot és követ is fogsz gyülyteni az is biztos smile Üdv:Marcsi
köszi Marcsi smile
Mikes Nikoletta Dátum: 2011-07-12 07:01:12
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-07-11 22:13:01
Szia Nikolett! Álltalában kellemes időjárás van szeptemberben is itt közép Görögországban,meleg a tenger ...mit szeretnél még? De időjósok nem vagyunk smile Üdv:Marcsi
Köszönöm Marcsi, csak ennyit szerettem volna. smile