(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-07-11 22:37:18
Kata írta ekkor: 2011-07-11 17:47:32
Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy a keddi Myrtos Beach-i kirándulásnál milyen lehetőség van kajálásra? Vagy oda vinni kell magunkkal kaját. Egész nap napon lennénk vagy esetleg van egy kis árnyék is ott! Lehet, hogy kicsit butuska kérdés, de én képtelen vagyok órákig a napon feküdni vagy órákig vízbe lenni. Előre is köszi
Kata..van mindenhol napernyő,vagy a vízben vagy a büfénél töltöd el a köztes időt...de hogy homokot és követ is fogsz gyülyteni az is biztos smile Üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-11 22:31:51
Márton László írta ekkor: 2011-07-11 18:06:44
Szia Marcsi! Azt szeretném kérdezni, hogy Kefalonián lehet-e használni a magyar bankkártyát, tudunk-e ott levenni eurót bankautomatáról az itteni kártyáról. Ja, és hogy Skala-n van-e bankautomata? Válaszodat előre is köszönöm. Laci
Kedves László! Szinte mindenhol van lehetőség bankkártyával fizetni,és két bankautómata is található a főútcánkon Skalában.A bankodtól kell megkérdezni hogy a kártyádat külföldön Unión belül tudod-e használni. Üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-11 22:25:48
Kata írta ekkor: 2011-07-11 17:47:32
Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy a keddi Myrtos Beach-i kirándulásnál milyen lehetőség van kajálásra? Vagy oda vinni kell magunkkal kaját. Egész nap napon lennénk vagy esetleg van egy kis árnyék is ott! Lehet, hogy kicsit butuska kérdés, de én képtelen vagyok órákig a napon feküdni vagy órákig vízbe lenni. Előre is köszi
Szia Kata! A Myrtos beachen van büfé,tusolási ,öltözési lehetőség,és illemhely is. üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-11 22:13:01
Mikes Nikoletta írta ekkor: 2011-07-11 15:21:52
Sziasztok! Kicsit korán érdeklődök, de meg tudja e mondani valaki, hogy szeptember közepén milyen időjárásra lehet számítani Kefalonián? Előre is köszönöm. Üdv,Niki
Szia Nikolett! Álltalában kellemes időjárás van szeptemberben is itt közép Görögországban,meleg a tenger ...mit szeretnél még? De időjósok nem vagyunk smile Üdv:Marcsi
Doba Árpád Dátum: 2011-07-11 21:21:15
Miért ne lehetne bankkártyát használni vagy visa vagy mastercardod van azt meg mindenhol lehet használni.... csak drága lesz ...