Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy a keddi Myrtos Beach-i kirándulásnál milyen lehetőség van kajálásra? Vagy oda vinni kell magunkkal kaját. Egész nap napon lennénk vagy esetleg van egy kis árnyék is ott! Lehet, hogy kicsit butuska kérdés, de én képtelen vagyok órákig a napon feküdni vagy órákig vízbe lenni. Előre is köszi
Szia Kata!
A Myrtos beachen van büfé,tusolási ,öltözési lehetőség,és illemhely is.
üdv:Marcsi