(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

tóth zoltán Dátum: 2011-07-11 20:58:09
Szia Kata! Egy rejtély megoldódott,visszajött hogy nem ment el,de nem értettem okát..Keresem,pótolom! Ha kérdés van írj!Szép estét!
Márton László Dátum: 2011-07-11 18:06:44
Szia Marcsi! Azt szeretném kérdezni, hogy Kefalonián lehet-e használni a magyar bankkártyát, tudunk-e ott levenni eurót bankautomatáról az itteni kártyáról. Ja, és hogy Skala-n van-e bankautomata? Válaszodat előre is köszönöm. Laci
Kata Dátum: 2011-07-11 17:47:32
Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy a keddi Myrtos Beach-i kirándulásnál milyen lehetőség van kajálásra? Vagy oda vinni kell magunkkal kaját. Egész nap napon lennénk vagy esetleg van egy kis árnyék is ott! Lehet, hogy kicsit butuska kérdés, de én képtelen vagyok órákig a napon feküdni vagy órákig vízbe lenni. Előre is köszi
Kata Dátum: 2011-07-11 17:42:42
Kedves Tóth Zoli! Privibe írtál nekem e-mailt, de sajna béna voltam kitöröltem! Ha esetleg neked megvan még légyszi küldd el újból, mert szeretném kinyomtatni az általad küldött infókat. Előre is nagyon köszönöm. Kata és Árpi Sopronból smile smile
Mikes Nikoletta Dátum: 2011-07-11 15:21:52
Sziasztok! Kicsit korán érdeklődök, de meg tudja e mondani valaki, hogy szeptember közepén milyen időjárásra lehet számítani Kefalonián? Előre is köszönöm. Üdv,Niki