Kedves Marcsi!
Jövő héten megyünk hozzátok, és egy olyan kérésem lenne, hogy ha van egy kis időd, le tudnád valamelyik kedves helybelivel fordíttatni a következő görög szólást? : "Ha egy problémát kimondasz, félig már meg is oldottad."
Előre is köszönöm! :)
Kedves Norton!
A kedves helybeli helyett ha én fordítom le neked nem baj ugye? Ettől nagyobb problémád ne legyen

Szeretettel várlak benneteket is!
üdv:Marcsi