(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Norton Dátum: 2011-07-10 13:38:38
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-07-10 11:38:20
Kedves Norton! A kedves helybeli helyett ha én fordítom le neked nem baj ugye? Ettől nagyobb problémád ne legyen smile Szeretettel várlak benneteket is! üdv:Marcsi
Nem, nekünk csak egy kedves helybéli fordítása jó. Nem, persze, tökéletes tőled is :D De valahogy le tudnád írni nekem, mert ez még a nyaralás előtt kéne, egy pólóra lesz rányomtatva, és azért :)
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-10 11:46:26
Szia Csilla! 9€ a belépő a múzeummal eggyütt az ásatásra is érvényes..a múzeum 3 -kor, az ásatás 5 -kor zár. Jó utat nektek! Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-10 11:38:20
Norton írta ekkor: 2011-07-09 23:40:28
Kedves Marcsi! Jövő héten megyünk hozzátok, és egy olyan kérésem lenne, hogy ha van egy kis időd, le tudnád valamelyik kedves helybelivel fordíttatni a következő görög szólást? : "Ha egy problémát kimondasz, félig már meg is oldottad." Előre is köszönöm! :)
Kedves Norton! A kedves helybeli helyett ha én fordítom le neked nem baj ugye? Ettől nagyobb problémád ne legyen smile Szeretettel várlak benneteket is! üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-10 11:38:01
Norton írta ekkor: 2011-07-09 23:40:28
Kedves Marcsi! Jövő héten megyünk hozzátok, és egy olyan kérésem lenne, hogy ha van egy kis időd, le tudnád valamelyik kedves helybelivel fordíttatni a következő görög szólást? : "Ha egy problémát kimondasz, félig már meg is oldottad." Előre is köszönöm! :)
Kedves Norton! A kedves helybeli helyett ha én fordítom le neked nem baj ugye? Ettől nagyobb problémád ne legyen smile Szeretettel várlak benneteket is! üdv:Marcsi
Dátum: 2011-07-09 23:50:57
Sziasztok! Saját autóval megyünk majd augusztusba Kefaloniára.Az a tervünk,hogy hazafelé megnéznénk Delfoi jósdát.Az lenne a kérdésem,hogy járt-e arra valaki mostanába és meg tudná-e irni,hogy hány óráig van nyitva és kell-e belépőt fizetni ha meg akarjuk nézni a szentélyt,és a szinházat