(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Norton Dátum: 2011-07-09 23:40:28
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-07-05 20:49:09
Szia Zsuzsa! Kedden reggel 8:30-kor indulás Skalából érkezés a Myrtos beach-re 9:40-re, fürdőzés 14:00-ig maj haza indulás .Pihenésképp megállunk Ag. Efimiánál a kikötőnél sétálni fotóni a kikötőt és a falut ..ez kb.fél óra, majd indulás Skalába ..érkezés 16:00-ra. 15€/ fő üdv:Marcsi
Kedves Marcsi! Jövő héten megyünk hozzátok, és egy olyan kérésem lenne, hogy ha van egy kis időd, le tudnád valamelyik kedves helybelivel fordíttatni a következő görög szólást? : "Ha egy problémát kimondasz, félig már meg is oldottad." Előre is köszönöm! :)
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-09 19:27:47
Szántai Tamás írta ekkor: 2011-07-09 18:11:51
Szia Marcsi! Egészen pontosan azt mondták be ma a TV-ben,hogy:"drasztikusan emelkedtek az éttermi árak Görögországban,az ÁFA emelkedés miatt" Konkrétan ez Euroban mit jelent.Mondjuk egy 7Euros kaja most mennyl lett?Őszintén...én nem akarok főzni....
Szia Tamás! Itt ami 7 volt az annyi is maradt..a média mindent felfúj...ezt ugye nem most hallod először? üdv:Marcsi
Szántai Tamás Dátum: 2011-07-09 18:11:51
Szia Marcsi! Egészen pontosan azt mondták be ma a TV-ben,hogy:"drasztikusan emelkedtek az éttermi árak Görögországban,az ÁFA emelkedés miatt" Konkrétan ez Euroban mit jelent.Mondjuk egy 7Euros kaja most mennyl lett?Őszintén...én nem akarok főzni....
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-06 20:06:36
tóth zoltán írta ekkor: 2011-07-06 18:18:16
Szia Marcsi! Kezdjük túl nőni magunk,mindenki velünk akar nyaralni! smile kb.15fő-nél járunk..Lesz pár kérdésem,este írok eimail-t..Petivel most tartunk megbeszélést... smile
Szia Zoli! Gratula smile ügyeske vagy smile
tóth zoltán Dátum: 2011-07-06 18:18:16
Szia Marcsi! Kezdjük túl nőni magunk,mindenki velünk akar nyaralni! smile kb.15fő-nél járunk..Lesz pár kérdésem,este írok eimail-t..Petivel most tartunk megbeszélést... smile