Szia Zsuzsa!
Kedden reggel 8:30-kor indulás Skalából érkezés a Myrtos beach-re 9:40-re, fürdőzés 14:00-ig maj haza indulás .Pihenésképp megállunk Ag. Efimiánál a kikötőnél sétálni fotóni a kikötőt és a falut ..ez kb.fél óra, majd indulás Skalába ..érkezés 16:00-ra. 15€/ fő
üdv:Marcsi
Kedves Marcsi!
Jövő héten megyünk hozzátok, és egy olyan kérésem lenne, hogy ha van egy kis időd, le tudnád valamelyik kedves helybelivel fordíttatni a következő görög szólást? : "Ha egy problémát kimondasz, félig már meg is oldottad."
Előre is köszönöm! :)