(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-07-06 07:14:05
Szia Mariann! Egy két héttel előtte küldik ne izgulj kérlek. Egy héttel pedig az indulás előtt be tudsz foglalni a [email protected] Vasiliki kompra ami szerintem a legközelebb Lefkada-Kefalonia,Fiscardo útvonal reggel 9-kor indul a komp ...8-ra kellene odaérnetek:) üdv:Marcsi
Galambosné Vukovits Mariann Dátum: 2011-07-05 22:49:26
Szia Marcsi!Mi aug.első hetében leszünk nálatok,autóval megyünk.A kompoláson kicsit izgulunk,hogy felférünk e rá.Ha jól néztük,akkor Vasilikiből és Astakosból is naponta csak egy komp indul.Nekünk még van időnk,majd még utánajárunk.Kérdésem az lenne,hogy a voucher-t mikor küldi meg az iroda?Tavaly csak kérésemre küldték el.Üdv.,Mariann.
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-05 20:49:09
Szia Zsuzsa! Kedden reggel 8:30-kor indulás Skalából érkezés a Myrtos beach-re 9:40-re, fürdőzés 14:00-ig maj haza indulás .Pihenésképp megállunk Ag. Efimiánál a kikötőnél sétálni fotóni a kikötőt és a falut ..ez kb.fél óra, majd indulás Skalába ..érkezés 16:00-ra. 15€/ fő üdv:Marcsi
Dajka Zsuzsanna Dátum: 2011-07-05 15:24:42
Kedves Marcsi! Kérlek, ha lehet írj néhány szót arról a kirándulási lehetőségről, amikor a Myrtos beach-et lehet megnézni. Melyik napokon van, egész napos, félnapos porgram, mennyibe kerül, stb. Segítségedet előre is köszönöm. smile Üdv: Zsuzsa
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-05 12:28:43
tóth zoltán írta ekkor: 2011-07-04 22:31:25
Szia Marcsi! Gondosan elkerültem a villamosokat smile így sikeresen befizettem!az első piros pötty megjelent az Annában!!!Bár mégsem a tavalyit választottuk..Peti szerint nagyobb az utcafronti galériás szoba..Szerinted?Vagy egyforma?Remélhetőleg a csapat a héten folytatja a befizetéseket..másfél hónap azt megyüüünk!!! smile
Szia Zoli! Amelyik szobát gondoljátok,tavaly megnéztétek az utcafronti szobákat is ,ti döntötök.....bár ha jól emlékszem nem sokat tartózkodtatok a szobákban smile Várom a nagy napot smile