Üdv: Zsuzsa
így sikeresen befizettem!az első piros pötty megjelent az Annában!!!Bár mégsem a tavalyit választottuk..Peti szerint nagyobb az utcafronti galériás szoba..Szerinted?Vagy egyforma?Remélhetőleg a csapat a héten folytatja a befizetéseket..másfél hónap azt megyüüünk!!!
Várom a nagy napot