(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-07-04 19:25:49
tóth zoltán írta ekkor: 2011-07-04 13:30:05
Szia Marcsi! Szurkolj,ne üssön el a villamos,most indulok befizetni!!Ja,nincs is villamos.. smile Remélem jól döntöttünk,Peti szerint az utcafrontos Anna apartmanok tágasabbak...6-t megpályázom..A héten befizet a csapat java..Délutántól a 3amigo tuti!!
Szia Zoli! Nagyon jóóóóóóóóóó smile csak ügyeskedj:)
Tóth Csaba Dátum: 2011-07-04 16:44:23
Szia Marcsi!Azt szeretném megtudni, lenne-e lehetőség arra hogy egy plusz pótágyt betenni egy 3-fős apartmanba a Hermesben, természetesen nem ingyen.? Mi júli 23-án megyünk, viszont a feleségem unokahuga Londonból, a 2-ik hétre utánunk jönne.
tóth zoltán Dátum: 2011-07-04 13:30:05
Szia Marcsi! Szurkolj,ne üssön el a villamos,most indulok befizetni!!Ja,nincs is villamos.. smile Remélem jól döntöttünk,Peti szerint az utcafrontos Anna apartmanok tágasabbak...6-t megpályázom..A héten befizet a csapat java..Délutántól a 3amigo tuti!!
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-03 21:17:02
Szia Gyuri smile Még ha odébb is van ,szeretettel várlak benneteket. smile Marcsi
Kun György Dátum: 2011-07-03 20:51:04
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-07-03 14:04:40
Szia Gyuri! Nagyon jó idő van 35 fok enyhe símogató szellővel smile sziget lévén..elviselhető szerintem...bármennyien jöhettek ---hely van(sajnos) bőven .. Mindenkit szeretettel várok! Addig is minden jót nektek:Marcsi
Szia! Örülök,hogy jó idő van, és remélem,mikor mi megyünk,akkor is jó lesz, bár az még jóval odébb van :-) :-) :-) ...mint tavaly