Remélem jól döntöttünk,Peti szerint az utcafrontos Anna apartmanok tágasabbak...6-t megpályázom..A héten befizet a csapat java..Délutántól a 3amigo tuti!!
csak ügyeskedj:)
Remélem jól döntöttünk,Peti szerint az utcafrontos Anna apartmanok tágasabbak...6-t megpályázom..A héten befizet a csapat java..Délutántól a 3amigo tuti!!
Még ha odébb is van ,szeretettel várlak benneteket.
Marcsi
sziget lévén..elviselhető szerintem...bármennyien jöhettek ---hely van(sajnos) bőven ..
Mindenkit szeretettel várok!
Addig is minden jót nektek:Marcsi