Kedves Marcsi! Laci vagyok, mi július 23.-án fogunk menni Kefaloniára, ha jól emlékszem a Hermes apartmanba. Azt szeretném kérdezni, hogy szombaton kb. hánykor fogunk megérkezni Skala-ba, és kb hánykor kell visszaindulni Skalaból a nyaralásunk végén? Azért kérdezem, mert láttam, hogy júliusban új kompmenetrend lép érvénybe? Mert ugyebár az első júliusi szombat már megvolt. És még egy kérdés: Útlevél igaz nem kell? Bár mondták már, hogy nem, de azért még egyszer rákérdezek. Köszönöm előre is válaszod!
Szia Laci!
de.10-re vagytok Skalán nálam és a régi csoport mint ahogy ti is menni fogtok majd a komphoz 13:30-kor indultok majd innen Porosba a kikötőbe. Eddig így volt..de júli 16-tól válltozik a komp menetrend.Majd azt is megírom nektek!
Üdv:Marcsi