(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-07-03 14:24:40
Sipos Renáta írta ekkor: 2011-07-03 11:12:39
Sziasztok Fórumozók!Szia Marcsi! Júli 22.-én idulunk Kefalóniára a Hermesbe. Azt szeretném megkérdezni, hogy a közelben találunk majd olyan helyet ahol lehet húst,gyümölcsöt,tejterméket stb. venni?Valószínűleg igen, de a biztonság kedvéért megkérdezem...:)Már mi is nagyon várjuk!:)Számoljuk a napokat!Jön még valaki ezzel a turnussal?Győrben szállunk fel!Köszönöm a válaszod Marcsi!Üdv: Reni
Szia Reni! 4 Super Market található a közelünkben amiben tejterméktől kezdve zöldség-gyümölcsig minden kapható és reggel 7-től késő estig nyitva vannak ne aggódj. Még egy Magyar vendégem sem halt éhen smile Szeretettel várlak benneteket smile üdv:Marcsi
tóth zoltán Dátum: 2011-07-03 14:22:13
találtam!itt vagyok.... smile
tóth zoltán Dátum: 2011-07-03 14:22:09
találtam!itt vagyok.... smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-03 14:20:16
Márton László írta ekkor: 2011-07-02 23:43:08
Kedves Marcsi! Laci vagyok, mi július 23.-án fogunk menni Kefaloniára, ha jól emlékszem a Hermes apartmanba. Azt szeretném kérdezni, hogy szombaton kb. hánykor fogunk megérkezni Skala-ba, és kb hánykor kell visszaindulni Skalaból a nyaralásunk végén? Azért kérdezem, mert láttam, hogy júliusban új kompmenetrend lép érvénybe? Mert ugyebár az első júliusi szombat már megvolt. És még egy kérdés: Útlevél igaz nem kell? Bár mondták már, hogy nem, de azért még egyszer rákérdezek. Köszönöm előre is válaszod!
Laci nem kell útlevél annak aki az új tipusú szem ig.-gel rendelkezik!
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-03 14:18:42
Márton László írta ekkor: 2011-07-02 23:43:08
Kedves Marcsi! Laci vagyok, mi július 23.-án fogunk menni Kefaloniára, ha jól emlékszem a Hermes apartmanba. Azt szeretném kérdezni, hogy szombaton kb. hánykor fogunk megérkezni Skala-ba, és kb hánykor kell visszaindulni Skalaból a nyaralásunk végén? Azért kérdezem, mert láttam, hogy júliusban új kompmenetrend lép érvénybe? Mert ugyebár az első júliusi szombat már megvolt. És még egy kérdés: Útlevél igaz nem kell? Bár mondták már, hogy nem, de azért még egyszer rákérdezek. Köszönöm előre is válaszod!
Szia Laci! de.10-re vagytok Skalán nálam és a régi csoport mint ahogy ti is menni fogtok majd a komphoz 13:30-kor indultok majd innen Porosba a kikötőbe. Eddig így volt..de júli 16-tól válltozik a komp menetrend.Majd azt is megírom nektek! Üdv:Marcsi