Szia,Marcsi!
Nemrég felkerestek minket régi barátaink,akikkel anno Korfun jöttünk össze,és azóta beszéltünk a szigetről ( Kefalonia)
nekik, hát most a napokban sikerült foglalni nekik is a mi hetünkre szobát, úgyhogy nem ketten, négyen jövünk,ám még egy pár érdeklődik nagyon, főleg az időjárás miatt, mondtam nemigen volt eső,csak egy napig,le kellen foglalniuk,míg nem késő,lehet ők is jönnek.
Szaal egy a lényeg,PR munkát vállalunk :-) ... De nem kell ide reklám,aki meglátja a Myrtos-t, ott csücsül le és csak lesi a habokat...vagy a Melissani barlang.....
Na minden jót, a görögöknek is, rájuk is ráfér a jókívánság!
Szép napot!
Szia Gyuri!
Nagyon jó idő van 35 fok enyhe símogató szellővel

sziget lévén..elviselhető szerintem...bármennyien jöhettek ---hely van(sajnos) bőven ..
Mindenkit szeretettel várok!
Addig is minden jót nektek:Marcsi