(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-07-03 14:04:40
Kun György írta ekkor: 2011-07-02 19:52:08
Szia,Marcsi! Nemrég felkerestek minket régi barátaink,akikkel anno Korfun jöttünk össze,és azóta beszéltünk a szigetről ( Kefalonia) nekik, hát most a napokban sikerült foglalni nekik is a mi hetünkre szobát, úgyhogy nem ketten, négyen jövünk,ám még egy pár érdeklődik nagyon, főleg az időjárás miatt, mondtam nemigen volt eső,csak egy napig,le kellen foglalniuk,míg nem késő,lehet ők is jönnek. Szaal egy a lényeg,PR munkát vállalunk :-) ... De nem kell ide reklám,aki meglátja a Myrtos-t, ott csücsül le és csak lesi a habokat...vagy a Melissani barlang..... Na minden jót, a görögöknek is, rájuk is ráfér a jókívánság! Szép napot!
Szia Gyuri! Nagyon jó idő van 35 fok enyhe símogató szellővel smile sziget lévén..elviselhető szerintem...bármennyien jöhettek ---hely van(sajnos) bőven .. Mindenkit szeretettel várok! Addig is minden jót nektek:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-03 14:00:42
Doba Árpád írta ekkor: 2011-07-02 17:53:11
Sziasztok, már alig bírom kivárni az indulást ebben a "remek" itthoni időjárásban. Jön valaki még Augusztus 26.-án? üdv
Árpi! Álltalában napi szinten 35 fok van smile 10 fokot küldjek haza nektek? smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-03 13:58:59
tóth zoltán írta ekkor: 2011-07-02 16:14:31
Jók lesznek a sellőlányok is Marcsi!De nem az az emberevős fajta a Karib tenger kalózaiból!!
Zoli!! Majd ha találsz sellőlányt nézzél nekem sellőfiút is...bár nem sok hasznukat vesszük smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-03 13:57:47
tóth zoltán írta ekkor: 2011-07-02 16:14:31
Jók lesznek a sellőlányok is Marcsi!De nem az az emberevős fajta a Karib tenger kalózaiból!!
Zoli smile
Sipos Renáta Dátum: 2011-07-03 11:12:39
Sziasztok Fórumozók!Szia Marcsi! Júli 22.-én idulunk Kefalóniára a Hermesbe. Azt szeretném megkérdezni, hogy a közelben találunk majd olyan helyet ahol lehet húst,gyümölcsöt,tejterméket stb. venni?Valószínűleg igen, de a biztonság kedvéért megkérdezem...:)Már mi is nagyon várjuk!:)Számoljuk a napokat!Jön még valaki ezzel a turnussal?Győrben szállunk fel!Köszönöm a válaszod Marcsi!Üdv: Reni