(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-07-02 10:04:59
Saci Illésné írta ekkor: 2011-07-01 21:54:05
Sziasztok, még a végén itt ragadok ezen a fórumon, mert egész jól alakul pedig én már hazajöttem Kefalóniáról.... Saci
Szia Saci smile Ragadj itt nyugodtan körünkben smile puszi:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-02 10:04:05
Saci Illésné írta ekkor: 2011-07-01 21:54:05
Sziasztok, még a végén itt ragadok ezen a fórumon, mert egész jól alakul pedig én már hazajöttem Kefalóniáról.... Saci
Szia Saci smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-02 10:03:23
Papp Tünde írta ekkor: 2011-07-01 21:17:02
Szia Marcsi! Pár napja érkeztünk haza Sartiról ,csodás volt a nyaralás de nagyon hiányoztál!!!!Már ott is nagyon kevés volt a Magyar turista érezhető ,hogy nagyon nehéz a helyzet idehaza.Nagyon szeretnénk jövőre eljutni Kefaloniára ,igazán varázslatos hely lehet.Légy jó ,üdv Tünde
Szia Tündi smile Nagyon sok szeretettel várlak it Kefalonián is benneteket. Nem fogtok csalódni biztos lehetsz benne hogy gyönyörű sziget smile Addig is mill.puszi nektek:Marcsi
Saci Illésné Dátum: 2011-07-01 21:54:05
Sziasztok, még a végén itt ragadok ezen a fórumon, mert egész jól alakul pedig én már hazajöttem Kefalóniáról.... Saci
Papp Tünde Dátum: 2011-07-01 21:17:02
Szia Marcsi! Pár napja érkeztünk haza Sartiról ,csodás volt a nyaralás de nagyon hiányoztál!!!!Már ott is nagyon kevés volt a Magyar turista érezhető ,hogy nagyon nehéz a helyzet idehaza.Nagyon szeretnénk jövőre eljutni Kefaloniára ,igazán varázslatos hely lehet.Légy jó ,üdv Tünde