Nagyon jó és látványos a hajókirándulásunk Zakynthosra...nem is kell sokat gondolkozni rajta
Tutajos legénycsapatnak biztos megörülnénak itt is, nem csak Zantén
Én egy lány röplapbdacsapatnak jobban örülnék....Már te sem vagy a régi,se legyezőlányok,se röblabdalányok..Már csajokat is nekünk kell vinni...Hová tart ez a világ???
Még a zakynthosi túrán agyalok...Lehet átevezünk tutajjal....
Én egy lány röplapbdacsapatnak jobban örülnék....Már te sem vagy a régi,se legyezőlányok,se röblabdalányok..Már csajokat is nekünk kell vinni...Hová tart ez a világ???
Még a zakynthosi túrán agyalok...Lehet átevezünk tutajjal....
szeretettel!