(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-07-01 21:02:40
Zoli ha lessz akkor küldök röplabda csapatot smile Nagyon jó és látványos a hajókirándulásunk Zakynthosra...nem is kell sokat gondolkozni rajta smile Tutajos legénycsapatnak biztos megörülnénak itt is, nem csak Zantén smile
Kata Dátum: 2011-07-01 17:16:03
tóth zoltán írta ekkor: 2011-07-01 16:11:59
Szia Marcsi! Miért,motorosok is lesznek??? smile Én egy lány röplapbdacsapatnak jobban örülnék....Már te sem vagy a régi,se legyezőlányok,se röblabdalányok..Már csajokat is nekünk kell vinni...Hová tart ez a világ??? smile Még a zakynthosi túrán agyalok...Lehet átevezünk tutajjal.... smile
Szia Zoli! Ne agyalj a zakynthosi túrán, hanem menj el, csodálatos sziget, tavaly ott voltunk. Üdv. Kata
tóth zoltán Dátum: 2011-07-01 16:11:59
Szia Marcsi! Miért,motorosok is lesznek??? smile Én egy lány röplapbdacsapatnak jobban örülnék....Már te sem vagy a régi,se legyezőlányok,se röblabdalányok..Már csajokat is nekünk kell vinni...Hová tart ez a világ??? smile Még a zakynthosi túrán agyalok...Lehet átevezünk tutajjal.... smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-07-01 07:05:21
Szia Zoli! Várom az új és a régi motorosokat is smile szeretettel!
tóth zoltán Dátum: 2011-07-01 02:35:51
Szia Zsuzsi! Sajnálom hogy nem jöttök...Fotót majd továbbítok,meg élménybeszámolót is..És iszunk helyettetek csodás koktélokat ok?Jönnek a lányok is,meg Richi-ék Szolnokról...Mi régi motorosok.... smile