De jó is volt!!
És persze majd a képekre azért kíváncsi lennék!!
Majd írok e-mailt.
Éljenek a nádasdiak sokáig!
Nagyon örülök nektek bármennyien is jöttök ,mivel nagyon kevés vendégem van...bár az okát valójában nem értem.
Szeretettel várlak benneteket..mill puszi nektek:Marcsi
Szeretettel várlak benneteket is a szép Kefaloniánkra
Addig is minden jót nektek..
üdv:Marcsi