Szia Marcsi!Azt szeretném megkérdezni, hogy a Vasiliki komp helyfoglalásában tudsz-e nekünk segíteni?Július 23-ra,2-felnőt és egy-11-éves gyerek, + egy 4,3m alatti személyautó.Egyébként ez a legrövidebb út?Előre is köszönöm.
Szia Csaba!
Neten le tudjátok már előtte 3-4 nappal foglalni a
[email protected] Vassilikiből induló kompra a helyet,igen ez a legrövidebb út és leg gazdaságosabb is

reggel 9-kor indul Fiscardóba ti legyetek 8-ra ott... afelnőtt ár 8:50 a kocsi 37 és 40 € attól függően hogy 4,25 m alatt vagy fölőtt van-e a kocsitok hossza.
Jó utat nektek!
Üdv:Marcsi