(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

tóth zoltán Dátum: 2011-06-30 16:56:18
Szia Zsuzsi..Látom valakit még visszahúz a szíve..Különben mit keresnél itt? smile Írni akartam nektek is,gyűjtöm a csapatot..Visszatérés a Kék Lagunába?Van még mit megnézni azt hiszem...
Dátum: 2011-06-30 13:35:25
Szia Marcsi! Idén újra szerveztem egy kis csapatot-most nem sokat csak 24főt- és úgy döntöttem olyan uticélt választunk ahol Te vagy az idegenvezető. Augusztus 20.-án érkezünk a Renieri apartmanba. Bízom benne nem felejtetted el a nádasdi csapatot. Sartin is nagyon jó volt és a többiek is nagyon várják már az újra találkozást. Puszi. Enikő
Tóth Csaba Dátum: 2011-06-30 10:24:45
Szia Marcsi!Azt szeretném megkérdezni, hogy a Vasiliki komp helyfoglalásában tudsz-e nekünk segíteni?Július 23-ra,2-felnőt és egy-11-éves gyerek, + egy 4,3m alatti személyautó.Egyébként ez a legrövidebb út?Előre is köszönöm.
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-06-30 10:05:36
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-06-29 23:43:47
Segítek Árpi, a 23-as volt a szobátok smile puszi:Marcsi
Marcsi, te könnyen emlékszel, nincs más dolgod smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-30 07:08:14
M. Csaba írta ekkor: 2011-06-30 06:58:08
Saci köszönöm a részletes kis leírást! smile Hasznát fogjuk venni! smile Marcsi,igen párom tud úszni,régebben én is tudtam,de régen gyakoroltam! smile smile Köszönöm neked is!
Szia Csaba! Itt ujra belejössz a gyakorlatba smile Minden rendben lessz meglátod nincs miért aggodalmaskodni! Üdv:Marcsi