Írni akartam nektek is,gyűjtöm a csapatot..Visszatérés a Kék Lagunába?Van még mit megnézni azt hiszem...
puszi:Marcsi
Hasznát fogjuk venni!
Marcsi,igen párom tud úszni,régebben én is tudtam,de régen gyakoroltam!
Köszönöm neked is!
Minden rendben lessz meglátod nincs miért aggodalmaskodni!
Üdv:Marcsi