Szia Csaba!
Ami belefér.... mindent nézzetek meg. Myrtos beach, Assos, Sami, Karavomilos "ahol a tenger tónak látszik" Melissani barlang.... kihagyhatatlan. Argostoli a főváros, s az oda vezető út és SKALA tetőtől talpig. Ha felmentek a hegyre, pazar látvány tárul elő. Mi a Mounda beach-re jártunk fürdeni, az homokos sekély , nagyon szép. Skala-tól 4 km... és nem veszem el Marcsinak a kenyerét, majd Ő elmondja milyen programok, lehetőségek vannak még. mél megy Saci
Szia Saci !
Segítek mindenkinek hogy jó véleménnyel és élménnyel gazdagon térjen majd haza erről a szép és vadregényes szigetről.Akik már jártak itt azok egy véleményen vannak velem és a most ide készülőknek is ebben próbálunk tanácsot adni és segíteni hogy minél tartalmasabban teljen a hetük. Saci nem veszed el a kenyeremet,ne aggódj nem gondolok ilyet rólad