(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

M. Csaba Dátum: 2011-06-30 06:58:08
Saci köszönöm a részletes kis leírást! smile Hasznát fogjuk venni! smile Marcsi,igen párom tud úszni,régebben én is tudtam,de régen gyakoroltam! smile smile Köszönöm neked is!
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-29 23:43:47
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-06-29 19:45:38
A számára már nem emlékszem, a 2. emeleten, a hátsó frontra nézett. Kicsi, de csendes szoba volt, szomszédok nélkül smile
Segítek Árpi, a 23-as volt a szobátok smile puszi:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-29 23:42:26
Saci Illésné írta ekkor: 2011-06-29 19:59:15
Szia Csaba! Ami belefér.... mindent nézzetek meg. Myrtos beach, Assos, Sami, Karavomilos "ahol a tenger tónak látszik" Melissani barlang.... kihagyhatatlan. Argostoli a főváros, s az oda vezető út és SKALA tetőtől talpig. Ha felmentek a hegyre, pazar látvány tárul elő. Mi a Mounda beach-re jártunk fürdeni, az homokos sekély , nagyon szép. Skala-tól 4 km... és nem veszem el Marcsinak a kenyerét, majd Ő elmondja milyen programok, lehetőségek vannak még. mél megy Saci
Szia Saci ! Segítek mindenkinek hogy jó véleménnyel és élménnyel gazdagon térjen majd haza erről a szép és vadregényes szigetről.Akik már jártak itt azok egy véleményen vannak velem és a most ide készülőknek is ebben próbálunk tanácsot adni és segíteni hogy minél tartalmasabban teljen a hetük. Saci nem veszed el a kenyeremet,ne aggódj nem gondolok ilyet rólad smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-29 23:36:00
M. Csaba írta ekkor: 2011-06-29 17:11:28
Szia Marcsi! Július 30 ától ott leszünk párommal. Már nagyon várjuk! :) Azt szeretném kérdezni pontosan mennyire mélyül a part. Hány métert lehet besétálni amíg nem több 180 centinél?
smile Csaba bocsi... smile lépésnél:)
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-29 23:34:21
tóth zoltán írta ekkor: 2011-06-28 20:15:42
Szia Kata! Augusztus 20-i turnussal megy sok soproni...Kb 8-10főLefoglaltál már?Ha valami infora van szükséged csak írj..Tavaly ott nyaraltunk,és nem véletlenül megyünk vissza..Csodálatos sziget..Kefalónia térképet szerintem a www.kefalonia.hu honlapon láttam,valószínű le tudod tölteni..Ha nem sem baj,ott az autókölcsönzőben úgyis kapsz...
Igaza Van Zolinak:) Várunk Kata:):) Mindenkit szeretettel várunk! üdv:Marcsi