(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-06-29 23:23:21
M. Csaba írta ekkor: 2011-06-29 17:11:28
Szia Marcsi! Július 30 ától ott leszünk párommal. Már nagyon várjuk! :) Azt szeretném kérdezni pontosan mennyire mélyül a part. Hány métert lehet besétálni amíg nem több 180 centinél?
Szia Csaba! 5-6 lépépnél már szerintem lehet ez a mélység amit írtál de ezt is óvatosan lehet méregetni..remélem azért tudtok úszni is???:) üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-29 23:20:18
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-06-29 00:12:20
Mi már hazajöttünk, kedvcsinálónak itt a tavalyi és az idei fényképalbumom: http://2010kefalonia.galgoczyarpad.fotoalbum.hu/ http://2011kefalonia.galgoczyarpad.fotoalbum.hu/ Mindenkinek jó böngészést (és kötél-idegeket a több mint 2000 fotóhoz smile )
Árpi ...csak csodálni lehet a képeidet:) Majd élőben beazonosítani:) puszi:Marcsi
Saci Illésné Dátum: 2011-06-29 19:59:15
Szia Csaba! Ami belefér.... mindent nézzetek meg. Myrtos beach, Assos, Sami, Karavomilos "ahol a tenger tónak látszik" Melissani barlang.... kihagyhatatlan. Argostoli a főváros, s az oda vezető út és SKALA tetőtől talpig. Ha felmentek a hegyre, pazar látvány tárul elő. Mi a Mounda beach-re jártunk fürdeni, az homokos sekély , nagyon szép. Skala-tól 4 km... és nem veszem el Marcsinak a kenyerét, majd Ő elmondja milyen programok, lehetőségek vannak még. mél megy Saci
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-06-29 19:45:38
Kata írta ekkor: 2011-06-29 16:40:29
Kedves Árpád! Gyönyörűek a fotók. Ha jól látom a Hermes apartmanban voltatok, melyik szoba volt a tietek? Üdv. Kata
A számára már nem emlékszem, a 2. emeleten, a hátsó frontra nézett. Kicsi, de csendes szoba volt, szomszédok nélkül smile
Kovarszki Zsuzsanna Dátum: 2011-06-29 18:42:00
Szia Zoli!! Látom egyeseknek 'bejött az élet' és újból tiszteletüket teszik a szigeten.... smile smile smile smile Előre is kellemes nyaralást nektek!! És jó fesztiválozást addig is!! Puszi