Szia Kata!
Augusztus 20-i turnussal megy sok soproni...Kb 8-10főLefoglaltál már?Ha valami infora van szükséged csak írj..Tavaly ott nyaraltunk,és nem véletlenül megyünk vissza..Csodálatos sziget..Kefalónia térképet szerintem a www.kefalonia.hu honlapon láttam,valószínű le tudod tölteni..Ha nem sem baj,ott az autókölcsönzőben úgyis kapsz...
Sajna én aug. 20-án már csak sóvárogni fogok a melóhelyen a sziget után. Minden érdekel a szigettel kapcsolatban. Hol érdemes kajálni, vásárolni? Mennyibe kerül az autó-bérlés? Írhatsz privibe is:
[email protected] e-mail címre. Előre is köszi. Kata