(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

tóth zoltán Dátum: 2011-06-29 18:23:26
Szia Kata! most pár napig lefoglal a volt feszt,utána írok jó?Addig is nézegesd a kefalonia honlapot,rengeteg info van fenn,pl az autóbérlésről,árakról is....üdv,zoli
M. Csaba Dátum: 2011-06-29 17:11:28
Szia Marcsi! Július 30 ától ott leszünk párommal. Már nagyon várjuk! :) Azt szeretném kérdezni pontosan mennyire mélyül a part. Hány métert lehet besétálni amíg nem több 180 centinél?
Kata Dátum: 2011-06-29 16:42:52
tóth zoltán írta ekkor: 2011-06-28 20:15:44
Szia Kata! Augusztus 20-i turnussal megy sok soproni...Kb 8-10főLefoglaltál már?Ha valami infora van szükséged csak írj..Tavaly ott nyaraltunk,és nem véletlenül megyünk vissza..Csodálatos sziget..Kefalónia térképet szerintem a www.kefalonia.hu honlapon láttam,valószínű le tudod tölteni..Ha nem sem baj,ott az autókölcsönzőben úgyis kapsz...
Sajna én aug. 20-án már csak sóvárogni fogok a melóhelyen a sziget után. Minden érdekel a szigettel kapcsolatban. Hol érdemes kajálni, vásárolni? Mennyibe kerül az autó-bérlés? Írhatsz privibe is: [email protected] e-mail címre. Előre is köszi. Kata
Kata Dátum: 2011-06-29 16:40:29
Kedves Árpád! Gyönyörűek a fotók. Ha jól látom a Hermes apartmanban voltatok, melyik szoba volt a tietek? Üdv. Kata
Tóth Csaba Dátum: 2011-06-29 16:30:57
Saci Illésné írta ekkor: 2011-06-28 20:15:28
Csaba! bocsi a kompcím az előbbi hiányos így helyes:[email protected]
Szia Saci! Köszönjük az infókat!Ha volna egy komplet útvonal leírásotok az jól jönne, bár navigációval megyünk, azért az nem mindíg tuti.Mi mindent érdemes megnézni szerinted,vagy egyszerűen mindent!E-mailt is írhatsz:[email protected]