Rajongóim nincsenek, az ismerőseim és családtagjaim körében pedig már közismert a Kefalonia-rajongásom

Épp most indulok a fiamékhoz élménybeszámolóra (Ők Pargáról tértek most haza, úgy-hogy következő görög uticélunk az lehet).
Minden tőlem telhetőt megteszek - legrosszabb esetben mi magunk utazunk megint a szigetre - de addigra lehet, Te már továbbállsz egy másik gyönyörűséges hellaszi szigetre

Ui.: várom a visszajelzésed, hogy minden rendben megérkezett-e! A képeket megköszönted, úgy-hogy a DVD-t gondolom átadták, már csak a Tzanisnak szánt zacsival kapcsolatban várok megnyugtató válaszra - bocsi mindenkitől az ismételt OFF-ért!
Szia Árpi

Nagyon köszönöm a szuper képeket,imádom egytől eggyig mindet

A Tzanis is örült az ajándékoknak ,köszöni szépen .
Várlak vissza benneteket:)
mill.puszi nektek :Marcsi