(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Nagy Katalin Dátum: 2011-06-26 13:41:16
Kedves Fórumozók!A véleményeteket szeretném kérni,h hova érdemesebb menni?Laganas v. Agios Sostis?Szeptember 17.-től mennénk.Akkor már biztos a laganasi part kevésbé zsúfolt,és a városrész is csendesebb?!Melyiknek szebb a strandja?Várom a véleményeteket,és aki mostanában tért haza Zakynthosról,szívesen várnám az élménybeszámolót!:) Előre is köszönöm válaszaitokat!Üdv.Kata
Saci Illésné Dátum: 2011-06-26 11:46:03
Kaló Krisztina írta ekkor: 2011-06-26 07:56:33
Kedves Saci! Eznagyon izgalmasan hangzik! Sajnos az idén men tudunk menni, de ha jövöre összejön a görög nyaralás vacilálunk Lefkada és Kefalonia között (esetleg egymás után mindkettő). Ti átutaztatok vagy Lefkadán is megszálltatok? Üdv:Kriszti
Szia Kriszti! Mi Lefkadán átutaztunk, éjjel érkeztünk Lefkada Vassiliki kikötőbe, s ott pihentünk az autóban reggelig 8.-kor nyitott a komp pénztár. Érdemesebb úgy menni, hogy Lefkadára estefelé érkezni, s ott megszállni, akkor reggel tovább menni a komppal Kefalóniára. Itt Vassilikiben szombati napon, csak reggel egy kompjárat indult Kefalónia Fiskardo kikötőbe.más napokon délután 5,-kor is van járat. vassilikiben találtok szállást, a kikötőben nekünk is ajánlottak fel.Lefkadára egy híd és egy alagút visz be a szigetre, nem kell kompozni. A kompozás nagyon klassz volt. Visszafelé már világosban utaztunk át Lefkadán az is gyönyörű, már amennyit láttunk így az utazáskor. De Kefalóniát én előtérbe helyezném, vagy összekapcsolnám Lefkadával, vagy külön külön is. Az a helyzet hogy Lefkada egyszerűbb, az miatt, hogy nem kell bekompozni, de Kefalónia ....Már az a ahol kiköt a komp Fiskardo nagyon bájos , aztán autóval tovább Skala felé megláttuk a Myrtos fehér szikláit a kék tengerrel, s továbbhaladva is az egész sziget gyönyörű. Van egy barlang a tengerben a Melissani barlang, s amerre mentünk mindenütt a szépségek. Argostoli a főváros s az odavezető úton a különböző beachek, a növényzet.. virágok.. Skala is nekem nagyon tetszik.s az a tisztaság mindenhol, azt nem tapasztaltam még eddig Görögben. Szóval.....és ha, esetleg fotokat akarsz látni, írj emalt, s megadom a linket... üdv. Saci smile
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-06-26 09:48:13
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-06-25 21:18:51
Szia Árpi! Nem vártam sáskahadat tőled csak tégy meg minden tőled tellhetőt hogy az ismerőseidnek és rajongóidnak kedvet csinálj a szigethez:) Mindössze ennyi a kívánságom:) Mill puszi a képekért... Marcsi
Rajongóim nincsenek, az ismerőseim és családtagjaim körében pedig már közismert a Kefalonia-rajongásom smile Épp most indulok a fiamékhoz élménybeszámolóra (Ők Pargáról tértek most haza, úgy-hogy következő görög uticélunk az lehet). Minden tőlem telhetőt megteszek - legrosszabb esetben mi magunk utazunk megint a szigetre - de addigra lehet, Te már továbbállsz egy másik gyönyörűséges hellaszi szigetre smile Ui.: várom a visszajelzésed, hogy minden rendben megérkezett-e! A képeket megköszönted, úgy-hogy a DVD-t gondolom átadták, már csak a Tzanisnak szánt zacsival kapcsolatban várok megnyugtató válaszra - bocsi mindenkitől az ismételt OFF-ért!
Kaló Krisztina Dátum: 2011-06-26 07:56:33
Saci Illésné írta ekkor: 2011-06-25 23:59:29
Sziasztok! A Kefalónia Skala nyaralás 2011. 06.04. 06.11.ig nagyon jól sikerült.. Irtóra tetszik az a nagy nyugalom, ami van a szigeten, és Skala is egy csendes, igényes, elbűvölő hely. Nagyon sok citromfa van, roskadásig érett citromokkal.és narancs, leanderek, virágözön…..sok fenyő, pálma… buja kertek.. nem túlzás.... a valóság. A klíma, nagyon kellemes…a tenger is tiszta, nagyon jó a víz, a levegő tiszta, jó illatú .. összességében tökéletes volt. Ezt a nyugalom szigetet mindenkinek nagyon ajánlom. A Görögök, nagyon kedvesek. A gyros, suvlaki nagyon jó volt itt is, a Bozo étterembe többször voltunk,a felszolgálás, az árak itt nagyon bejöttek. A szállás Renieri appartman, és az idegenvezetés színvonalas, nagyon elégedettek voltunk. Külön köszönet Marcsi mindenért!!! Nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is megyünk. Ha valakinek kérdése lenne, nyugodtan tegye fel, ha tudok válaszolok. Mi autóval, komppal utaztunk Lefkada Vassiliki.-ből. a szigetre. Üdv. Saci
Kedves Saci! Eznagyon izgalmasan hangzik! Sajnos az idén men tudunk menni, de ha jövöre összejön a görög nyaralás vacilálunk Lefkada és Kefalonia között (esetleg egymás után mindkettő). Ti átutaztatok vagy Lefkadán is megszálltatok? Üdv:Kriszti
Saci Illésné Dátum: 2011-06-25 23:59:29
Sziasztok! A Kefalónia Skala nyaralás 2011. 06.04. 06.11.ig nagyon jól sikerült.. Irtóra tetszik az a nagy nyugalom, ami van a szigeten, és Skala is egy csendes, igényes, elbűvölő hely. Nagyon sok citromfa van, roskadásig érett citromokkal.és narancs, leanderek, virágözön…..sok fenyő, pálma… buja kertek.. nem túlzás.... a valóság. A klíma, nagyon kellemes…a tenger is tiszta, nagyon jó a víz, a levegő tiszta, jó illatú .. összességében tökéletes volt. Ezt a nyugalom szigetet mindenkinek nagyon ajánlom. A Görögök, nagyon kedvesek. A gyros, suvlaki nagyon jó volt itt is, a Bozo étterembe többször voltunk,a felszolgálás, az árak itt nagyon bejöttek. A szállás Renieri appartman, és az idegenvezetés színvonalas, nagyon elégedettek voltunk. Külön köszönet Marcsi mindenért!!! Nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is megyünk. Ha valakinek kérdése lenne, nyugodtan tegye fel, ha tudok válaszolok. Mi autóval, komppal utaztunk Lefkada Vassiliki.-ből. a szigetre. Üdv. Saci