(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-06-24 21:07:34
Döge Miklós írta ekkor: 2011-06-24 15:33:56
Szia Marcsi! Köszi a gyors választ.Jövő hét szombaton talizunk! smile Puszi Miki
Szivesen Miklós:) Akkor jövő szombaton:) Jó utat, üdv addig is :Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-24 21:07:18
Döge Miklós írta ekkor: 2011-06-24 15:33:56
Szia Marcsi! Köszi a gyors választ.Jövő hét szombaton talizunk! smile Puszi Miki
Szivesen Miklós:) Akkor jövő szombaton:) Jó utat, üdv addig is :Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-24 21:05:36
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-06-24 09:35:30
Bocsi, SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY: Marcsi! A csomag rendben elment, Horváth Ferenc kezébe adtam, közvetlenül Ő megy le Kefaloniára, és a Te kezedbe adja. A leragasztott zacskó Tzanisé, benne 1 db fotóalbummal, 1 dossziéban 5 db a/4-es laminált fotóval és 1 gömbölyű üveggel smile A DVD a Tiéd, egy borítékban küldtem, a 2010-2011-es fotókkal. NE FELEJTSD EL ELKÉRNI!!!! Hátha elfelejtené a sofőr, gondolom kellőképpen fáradt és álmos lesz. Üdv: Árpi Jelezz vissza, hogy megkaptad-e hiánytalanul, remélem egyik vámos sem vet szemet a tartalmára!
Köszi Árpi mindent! Örök hála mindenért smile mindent átadok majd a címzetteknek:) Én is kérnék valamit tőled ,nagyon nagy kérés ,remélem nem esik majd nehezedre!!!! Hátha a te hangod ,ismeretségedre,tapasztalatodra halgatva hátha több vendégem lenne itt Kefalonián! Több reklámot érdemelne ez a gyönyörű sziget!!! Képzeld el hogy csak 30 vendégem lessz a héten csak :(((( Nagyon szomorú vagyok emiatt:( Tégy meg amit lehet kérlek,hátha hallatva a hangunkat több kedvet csinálunk a leendő Kefaloniára látogatóknak! Mill.puszi nektek:Marcsi
Döge Miklós Dátum: 2011-06-24 15:33:56
Szia Marcsi! Köszi a gyors választ.Jövő hét szombaton talizunk! smile Puszi Miki
Tóth Judit Dátum: 2011-06-24 12:59:11
Kedves Fórumozók! Jön valaki Skálába Egerből? Ha igen, melyik turnusban, mikor indul? Előre is köszi a választ, üdv, Judit