Bocsi, SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY:
Marcsi!
A csomag rendben elment, Horváth Ferenc kezébe adtam, közvetlenül Ő megy le Kefaloniára, és a Te kezedbe adja. A leragasztott zacskó Tzanisé, benne 1 db fotóalbummal, 1 dossziéban 5 db a/4-es laminált fotóval és 1 gömbölyű üveggel

A DVD a Tiéd, egy borítékban küldtem, a 2010-2011-es fotókkal.
NE FELEJTSD EL ELKÉRNI!!!! Hátha elfelejtené a sofőr, gondolom kellőképpen fáradt és álmos lesz.
Üdv: Árpi
Jelezz vissza, hogy megkaptad-e hiánytalanul, remélem egyik vámos sem vet szemet a tartalmára!
Köszi Árpi mindent!
Örök hála mindenért

mindent átadok majd a címzetteknek:)
Én is kérnék valamit tőled ,nagyon nagy kérés ,remélem nem esik majd nehezedre!!!! Hátha a te hangod ,ismeretségedre,tapasztalatodra halgatva hátha több vendégem lenne itt Kefalonián!
Több reklámot érdemelne ez a gyönyörű sziget!!!
Képzeld el hogy csak 30 vendégem lessz a héten csak :((((
Nagyon szomorú vagyok emiatt:(
Tégy meg amit lehet kérlek,hátha hallatva a hangunkat több kedvet csinálunk a leendő Kefaloniára látogatóknak!
Mill.puszi nektek:Marcsi