(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Galgóczy Árpád Dátum: 2011-06-24 09:35:30
Bocsi, SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY: Marcsi! A csomag rendben elment, Horváth Ferenc kezébe adtam, közvetlenül Ő megy le Kefaloniára, és a Te kezedbe adja. A leragasztott zacskó Tzanisé, benne 1 db fotóalbummal, 1 dossziéban 5 db a/4-es laminált fotóval és 1 gömbölyű üveggel smile A DVD a Tiéd, egy borítékban küldtem, a 2010-2011-es fotókkal. NE FELEJTSD EL ELKÉRNI!!!! Hátha elfelejtené a sofőr, gondolom kellőképpen fáradt és álmos lesz. Üdv: Árpi Jelezz vissza, hogy megkaptad-e hiánytalanul, remélem egyik vámos sem vet szemet a tartalmára!
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-23 20:35:18
Kedves Miki! Hétfőnként megyünk szigettúrára:) üdv:Marcsi
Döge Miklós Dátum: 2011-06-23 16:04:40
Köszi szépen, még egy kérdés: A buszos szigettúra melyik napra esik? Puszi Miki.
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-23 07:12:10
tóth zoltán írta ekkor: 2011-06-22 21:00:55
Szia Marcsi! Nem kellenek a szüzek,betörtek kellenek.. smile Körbe értem mindenki akar jönni,előre láthatólag 10-12 fő érkezik..Reszkess Skala!Majd írok iwiwen sok kérdésem lesz...Puszi!!!
Szia Zoli! Nagyon örülök hogy jó kis csapattal lepitek meg Skalát nagyon várlak benneteket. Eggyet szeretnék kérni tőled ,mivel már iwiwre nem marad időm ,kérlek a kérdéseidet az e-mailomra írd [email protected].. mill.puszi :Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-23 07:08:21
tóth zoltán írta ekkor: 2011-06-22 21:00:55
Szia Marcsi! Nem kellenek a szüzek,betörtek kellenek.. smile Körbe értem mindenki akar jönni,előre láthatólag 10-12 fő érkezik..Reszkess Skala!Majd írok iwiwen sok kérdésem lesz...Puszi!!!
Szia Zoli smile