Szia Marcsi! Írd meg légyszi, hány km Skalatól a Lidl, és melyik irányba. Van e sok szúnyog, és mennyire "fokozódik a nemzetközi helyzet"a szigeten?

Köszi Miki.
Szia Miki!
Minden válltozatlanul kedves ,barátságos és vendégszerető itt kefalonián.A politikát nem keverik bele a turizmusba:) ne is várd kérlek:) Van szúnyog viszont:) folyadékos szúnyogriasztót hozzatok mindenképp,bár engem még az idén nem csípett meg egy sem de ez nem törvényszerű:)
A Lidl tőlünk a főváros felé található 35 km-re.
üdv:Marcsi