(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-06-23 07:07:26
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-06-22 15:31:37
Szia Marcsi! Remélem, olvasod a mail-jeidet smile
Szia Árpi! Valami megakadt az előbb smile Ma este már lessz időm elolvasni az e-mail-jeimet:) tegnap volt az első Magyar egyházi esküvö itt a szigeten:) ezt kellett levezényelnem tegnap:) mill.puszi nektek este válaszolok igérem:) Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-23 07:03:58
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-06-22 15:31:37
Szia Marcsi! Remélem, olvasod a mail-jeidet smile
Szia Árpi smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-23 07:03:55
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-06-22 15:31:37
Szia Marcsi! Remélem, olvasod a mail-jeidet smile
Szia Árpi smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-23 07:03:20
Döge Miklós írta ekkor: 2011-06-21 17:00:54
Szia Marcsi! Írd meg légyszi, hány km Skalatól a Lidl, és melyik irányba. Van e sok szúnyog, és mennyire "fokozódik a nemzetközi helyzet"a szigeten? smile Köszi Miki.
Szia Miki! Minden válltozatlanul kedves ,barátságos és vendégszerető itt kefalonián.A politikát nem keverik bele a turizmusba:) ne is várd kérlek:) Van szúnyog viszont:) folyadékos szúnyogriasztót hozzatok mindenképp,bár engem még az idén nem csípett meg egy sem de ez nem törvényszerű:) A Lidl tőlünk a főváros felé található 35 km-re. üdv:Marcsi
tóth zoltán Dátum: 2011-06-22 21:00:55
Szia Marcsi! Nem kellenek a szüzek,betörtek kellenek.. smile Körbe értem mindenki akar jönni,előre láthatólag 10-12 fő érkezik..Reszkess Skala!Majd írok iwiwen sok kérdésem lesz...Puszi!!!