(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Galgóczy Árpád Dátum: 2011-06-22 15:31:37
Szia Marcsi! Remélem, olvasod a mail-jeidet smile
Döge Miklós Dátum: 2011-06-21 17:00:54
Szia Marcsi! Írd meg légyszi, hány km Skalatól a Lidl, és melyik irányba. Van e sok szúnyog, és mennyire "fokozódik a nemzetközi helyzet"a szigeten? smile Köszi Miki.
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-20 20:49:41
Frank Vivien írta ekkor: 2011-06-20 18:19:10
Szia Marcsi! 2011. július 8-án indulunk Kefaloniára. Érdeklődni szeretnék, hogy melyik nap szervezitek meg az ithakai hajóutat?
Szia Vivien! Péntekenként van Ithaka hajókirándulásunk.. jó nyarat addig is:) szeretettel várlak benneteket:) Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-20 20:47:15
írta ekkor: 2011-06-20 13:06:45
Szia Marcsi! Köszi a választ. Akkor ezek szerint engedélyt sem kell külön kérnie a vendégnek a horgászathoz? :-) Üdv, Ági
Szia Ági! Nincs akadálya,pecázhat nyugodtan csak ne zavarja a fürdőzőket:) üdv:)Marcsi
Frank Vivien Dátum: 2011-06-20 18:19:10
Szia Marcsi! 2011. július 8-án indulunk Kefaloniára. Érdeklődni szeretnék, hogy melyik nap szervezitek meg az ithakai hajóutat?