Szia Marcsi! Írd meg légyszi, hány km Skalatól a Lidl, és melyik irányba. Van e sok szúnyog, és mennyire "fokozódik a nemzetközi helyzet"a szigeten? Köszi Miki.
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-20 20:49:41
Frank Vivien írta ekkor: 2011-06-20 18:19:10
Szia Marcsi! 2011. július 8-án indulunk Kefaloniára. Érdeklődni szeretnék, hogy melyik nap szervezitek meg az ithakai hajóutat?
Szia Vivien!
Péntekenként van Ithaka hajókirándulásunk..
jó nyarat addig is:) szeretettel várlak benneteket:)
Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-20 20:47:15
írta ekkor: 2011-06-20 13:06:45
Szia Marcsi! Köszi a választ. Akkor ezek szerint engedélyt sem kell külön kérnie a vendégnek a horgászathoz?
:-)
Üdv,
Ági
Szia Ági!
Nincs akadálya,pecázhat nyugodtan csak ne zavarja a fürdőzőket:)
üdv:)Marcsi
Frank Vivien Dátum: 2011-06-20 18:19:10
Szia Marcsi! 2011. július 8-án indulunk Kefaloniára. Érdeklődni szeretnék, hogy melyik nap szervezitek meg az ithakai hajóutat?