(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-06-20 13:06:45
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-06-17 21:41:47
Szia Ági! Nincs akadálya hogy horgásszon...nem korlátozzák....csak a fürdőzőket ne zavarja( se a damírjával sem a kukacával smile ) Van kis kikötő és sziklás rész is ahol pecázhat az illető úr. üdv:Marcsi
Szia Marcsi! Köszi a választ. Akkor ezek szerint engedélyt sem kell külön kérnie a vendégnek a horgászathoz? :-) Üdv, Ági
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-19 21:54:44
tóth zoltán írta ekkor: 2011-06-19 21:31:10
Szia Marcsi! Egyre bizakodóbb vagyok,alakul a csapat,a3 amigó visszatér valószínű!Az augusztus 20.i turnussal mennénk,két héten belül foglalunk ha nem jön közbe semmi...Megfelelő fogadásunkról gondoskodjál(virágeső,csinos legyező lányok,ilyesmire gondoltam..) smile
Szia Zoli! Juhéjjjjjj smile nagyon örülök hogy sikerül ujra jönnötök...a legyező lányokat esetleg szüzen szeretnétek? Nos ez nem a három kívánság műsor, vagy még nem mondtam? smile A fogadtatással így is meg lesztek elégedve:) Várlak nagyon benneteket:) puszi nektek:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-19 21:49:19
Hegedűs Kata írta ekkor: 2011-06-19 09:25:33
Kedves Marcsi! Tavaly nyáron Skalan nyaraltunk smile ! Nagyon megtetszett a környék,a lányom szivesen menne idén is. Igazság szerint dolgozni szeretne ott július-augusztusban. A segítségedet szeretném kérni ez ügyben. Válaszod előre is köszönöm szépen! Email címem: cata.h @freemail.hu Üdv:Kata
Szia Kata! Nagy a munkanélküliség itt is,nem tudok ebben nektek segíteni ne haragudj. üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-19 21:47:49
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-06-19 08:48:31
Marcsi! Kéne a mail-ed! Üdv: Árpi
Szia Árpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii smile [email protected]
tóth zoltán Dátum: 2011-06-19 21:31:10
Szia Marcsi! Egyre bizakodóbb vagyok,alakul a csapat,a3 amigó visszatér valószínű!Az augusztus 20.i turnussal mennénk,két héten belül foglalunk ha nem jön közbe semmi...Megfelelő fogadásunkról gondoskodjál(virágeső,csinos legyező lányok,ilyesmire gondoltam..) smile