Szia Marcsi!
Egyre bizakodóbb vagyok,alakul a csapat,a3 amigó visszatér valószínű!Az augusztus 20.i turnussal mennénk,két héten belül foglalunk ha nem jön közbe semmi...Megfelelő fogadásunkról gondoskodjál(virágeső,csinos legyező lányok,ilyesmire gondoltam..)
Szia Zoli!
Juhéjjjjjj

nagyon örülök hogy sikerül ujra jönnötök...a legyező lányokat esetleg szüzen szeretnétek? Nos ez nem a három kívánság műsor, vagy még nem mondtam?

A fogadtatással így is meg lesztek elégedve:)
Várlak nagyon benneteket:)
puszi nektek:Marcsi