(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Tóth Judit Dátum: 2011-06-19 20:59:03
Kedves fórumozók! Szeretnék találni valakit, aki Egerből indul nyaralni Skálába a Grand Tours-sal a közel jövőben és aki hajlandó az e-mail címét megadni. Egy apró szívességet kérnék, cserébe szívesen válaszolok bármilyen kérdésre a kefaloniai nyaralással kapcsolatban. ( Sajnos, én már túl vagyok rajta.. szívesen visszamennék...)
Hegedűs Kata Dátum: 2011-06-19 09:25:33
Kedves Marcsi! Tavaly nyáron Skalan nyaraltunk smile ! Nagyon megtetszett a környék,a lányom szivesen menne idén is. Igazság szerint dolgozni szeretne ott július-augusztusban. A segítségedet szeretném kérni ez ügyben. Válaszod előre is köszönöm szépen! Email címem: cata.h @freemail.hu Üdv:Kata
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-06-19 08:48:31
Marcsi! Kéne a mail-ed! Üdv: Árpi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-17 21:41:47
írta ekkor: 2011-06-17 11:31:20
Szia Marcsi! Az egyik utaskám szeretne horgászni Kefalónián. Milyen feltételei vannak. Lehet egyáltalán? Köszi előre is. Üdv, Ági
Szia Ági! Nincs akadálya hogy horgásszon...nem korlátozzák....csak a fürdőzőket ne zavarja( se a damírjával sem a kukacával smile ) Van kis kikötő és sziklás rész is ahol pecázhat az illető úr. üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-17 21:38:00
Kata írta ekkor: 2011-06-16 19:43:23
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mennyi idő a komp-út + utána mennyit megyünk még busszal? Üdv. Kata
Szia Kata! 1 óra 30 perc a komp út,12 km Porostól Skala.... üdv:Marcsi