(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-06-17 21:37:51
Kata írta ekkor: 2011-06-16 19:43:23
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mennyi idő a komp-út + utána mennyit megyünk még busszal? Üdv. Kata
Szia Kata! 1 óra 30 perc a komp út,12 km Porostól Skala.... üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-17 21:37:44
Kata írta ekkor: 2011-06-16 19:43:23
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mennyi idő a komp-út + utána mennyit megyünk még busszal? Üdv. Kata
Szia Kata! 1 óra 30 perc a komp út,12 km Porostól Skala.... üdv:Marcsi
Dátum: 2011-06-17 11:31:20
Szia Marcsi! Az egyik utaskám szeretne horgászni Kefalónián. Milyen feltételei vannak. Lehet egyáltalán? Köszi előre is. Üdv, Ági
Kata Dátum: 2011-06-16 19:43:23
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mennyi idő a komp-út + utána mennyit megyünk még busszal? Üdv. Kata
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-16 16:47:01
Galambosné Vukovits Mariann írta ekkor: 2011-06-15 22:19:15
Sziasztok!Engem még érdekelne,hogy Kefaloniát melyik kikötőből érdemes megközelíten Kilinin kívül.Akinek van tapasztalata,írjon.Köszi!
Szia Mariann! Én még javasolnám a Lefkadaból....Vasilikiből induló és Fiscardóba érkező kompot, valamint Astakosból Samiba érkező kompot.A választás rajtatok áll:) üdv:Marcsi