Sziasztok!Engem még érdekelne,hogy Kefaloniát melyik kikötőből érdemes megközelíten Kilinin kívül.Akinek van tapasztalata,írjon.Köszi!
Szia Mariann!
Én még javasolnám a Lefkadaból....Vasilikiből induló és Fiscardóba érkező kompot, valamint Astakosból Samiba érkező kompot.A választás rajtatok áll:)
üdv:Marcsi