Kedves GrandMarcsi! Érdeklődni szeretnénk, hogy mennyire kell tartanunk a Nap-allergiától? Tavaly Zakyntoson volt néhány dúrva eset.
Szia Kata!
Mindenhol mondják hogy de. 11 és du. 15 között kerüljük a napozást...de ha mégis elkerülhetetlen akkor kenjük magunkat
40 faktoros naptejjel..De ez is bőr tipus fügvénye.Én nem kenem magam semmivel. Csak vigyázok magamra:)
Üdv:Marcsi
üdv:Marcsi