(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-06-16 16:44:57
Doba Árpád írta ekkor: 2011-06-15 10:05:47
Sziasztok, nekem van egy igazán fontos kérdésem. Nem kávéfőző érdekel de nem is az hogy lesz e törölköző vagy nem mert ezek lényegtelenek. Kagylóhéjakat merre lehet ott a közelben gyüjtögetni? ha valaki tud segítsen smile
Szia Árpi! A szedegetésben nem tudok segíteni smile de a tőlünk 4 km-re fekvő Mounda beach-en tudtok gyülytögetni kagylót! smile Üdv:Marcsi
Galambosné Vukovits Mariann Dátum: 2011-06-15 22:19:15
Sziasztok!Engem még érdekelne,hogy Kefaloniát melyik kikötőből érdemes megközelíten Kilinin kívül.Akinek van tapasztalata,írjon.Köszi!
Galambosné Vukovits Mariann Dátum: 2011-06-15 22:15:48
Árpi!Jót szóltál,mint mindig smile
Doba Árpád Dátum: 2011-06-15 10:05:47
Sziasztok, nekem van egy igazán fontos kérdésem. Nem kávéfőző érdekel de nem is az hogy lesz e törölköző vagy nem mert ezek lényegtelenek. Kagylóhéjakat merre lehet ott a közelben gyüjtögetni? ha valaki tud segítsen smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-15 06:42:48
Kata írta ekkor: 2011-06-14 18:06:01
Kedves GrandMarcsi! Érdeklődni szeretnénk, hogy mennyire kell tartanunk a Nap-allergiától? Tavaly Zakyntoson volt néhány dúrva eset.
Szia Kata! Mindenhol mondják hogy de. 11 és du. 15 között kerüljük a napozást...de ha mégis elkerülhetetlen akkor kenjük magunkat 40 faktoros naptejjel..De ez is bőr tipus fügvénye.Én nem kenem magam semmivel. Csak vigyázok magamra:) Üdv:Marcsi üdv:Marcsi