Szia Marcsi! Az lenne a kerdesem, hogy a Hermesben minden szoba erkelyes? Mi az elson foglaltunk egy 2 szemelyes hatra nezo szobat de most latom, hogy felszabadult egy oldalso szoba az elson ill. a masodikon is! Szoval ha ott is van erkely akkor inkabb oda mennenk! Koszi a valaszt! Udv Mate
Szia Máté!
Minden szobánknak van erkélye!
üdv:Marcsi