(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kata Dátum: 2011-06-14 18:06:01
Kedves GrandMarcsi! Érdeklődni szeretnénk, hogy mennyire kell tartanunk a Nap-allergiától? Tavaly Zakyntoson volt néhány dúrva eset.
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-14 11:32:09
Szia Zoli:) Nagyon szurkolok hogy sikerüljön visszalátogatnotok Kefaloniára:) Szeretettel várlak benneteket! Na jó téged isZoli smile mill.puszi:Marcsi smile
tóth zoltán Dátum: 2011-06-12 22:09:16
Köszi Marcsi!Utána járok,ha fejlemény van írok!!!VISSZAHÚZ A SZÍVEM!IMÁDOM AZT A HELYET!Na jó téged is... smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-12 21:12:22
Czimbalmos Mate írta ekkor: 2011-06-12 16:04:24
Szia Marcsi! Az lenne a kerdesem, hogy a Hermesben minden szoba erkelyes? Mi az elson foglaltunk egy 2 szemelyes hatra nezo szobat de most latom, hogy felszabadult egy oldalso szoba az elson ill. a masodikon is! Szoval ha ott is van erkely akkor inkabb oda mennenk! Koszi a valaszt! Udv Mate
Szia Máté! Minden szobánknak van erkélye! üdv:Marcsi
Czimbalmos Mate Dátum: 2011-06-12 16:04:24
Szia Marcsi! Az lenne a kerdesem, hogy a Hermesben minden szoba erkelyes? Mi az elson foglaltunk egy 2 szemelyes hatra nezo szobat de most latom, hogy felszabadult egy oldalso szoba az elson ill. a masodikon is! Szoval ha ott is van erkely akkor inkabb oda mennenk! Koszi a valaszt! Udv Mate